Gladiatus Lobby

 • Gladiátoři,


  Brzy budete mít přístup do lobby, které vám zajistí přístup ke všem budoucím výhrám v Římě. Těšte se na následující výhody:

  -         Přehled účtu: získejte kompletní podrobnosti o všech aktualizacích a událostech a k tomu navíc místo, kde budou všechny nové servery a výročí.

  -         Přímo do hry: jediným kliknutím uvidíte na pohled všechny své účty, což vám umožní rychle se ponořit do naposledy otevřené hry.

  -         Více světů: v herní liště uvidíte všechny prohlížečové hry, které jsou s lobby provázané – zaručujeme rychlé přihlášení!

  -         Vaše přihlášení: v budoucnu se rovněž budete moci přihlašovat skrze Facebook.


  Carpe diem – ať se v aréně ozývá řev!

  Gladiatus tým  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

 • Gladiátoři,


  Brzy bude spuštěno naše lobby, což vám dá skvělý nový přehled o všem důležitém v Gladiatu! Tím dojde ke změně přihlašovacího procesu. Od 01.08.2019 se budete do hry moci přihlašovat pouze se svou e-mailovou adresou.


  Co to pro vás znamená?


  Po změně se budete k účtu jednoduše přihlašovat pomocí e-mailové adresy a hesla (nebo k jednomu ze svých účtů, pokud jich máte více). Pokud máte více účtů se stejnou e-mailovou adresou, budete mezi nimi moci volit po přihlášení.


  Zapomenutá e-mailová adresa?


  Bez problému! Jednoduše se přihlaste za pomoci svého uživatelského jména jako doposud a v horní nabídce klikněte na tlačítko ‚profil‘. Pod záložkou ‚účet‘ uvidíte e-mailovou adresu propojenou s účtem.


  Více informací najdete v FAQ.


  Bavte se – za slávu Říma!
  Gladiatus tým

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]