TL İLE DEĞİLDE EURO BAZINDA YAKUT SORUNU

• Gallia sunucusudna oynuyorum 1 haftadır ve başladığım gün tl ile telefon ile yakut çektim şimdi yakut almak istediğimde benden euro ile ödememi istiyor bu durumu nasıl düzeltebilirim ticket attım hala bir dönüş olmadı.

">

• Merhaba,

Ticket attıysanız cevabını bekleyiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Keyifli oyunlar.

4 gün önce ticket attım ama 4 gündür cevap alamıyorum yakut satın almak için sorunun çözülmesini bekliyorum rica etsem süreci hızlandırabilir misiniz ? ve ocağın ilk haftası yakut satın alımında indirim var ondan yararlanmak istiyorum ama sorun çözülmeden onuda kaçıracağım gibi görünüyor

• Merhaba, aynı sorunu haftalardır ben de yaşıyorum. Ticket ile iletişim kurulduğunda ise yapabileceğimiz bir şey yok demek ki avrupadasınız diyorlar dalga geçer gibi.

• Aynı sıkıntı bende de var 1 haftadır. Destek ekibine yazdığımda uluslararası serverda türk lirası geçmediğini dile getiriyorlar ancak serverda çok türk oyuncu olduğunu bu durumun bende olduğunu onların tl ile aldığını yazdığımda yine kopyala yapıştır cevap ile aynı cevabı veriyorlar. Çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim

• Herkeste aynı sorun var sanırım bu oyunu sadece avrupada yaşayanlar oynayacak sonunda :) 10 gündür denemediğim şey kalmadı düzelmiyor ve adminlerde alakasız alakasız cevaplar veriyor hep kopyala yapıştır

çözüm bulan yok

• bende umudu kestim hala bir gelişme yok Türk serveri S53 de oynuyorum yine aynı sorun oynamayın diye yapıyorlar heralde

• hangi ülkeden bağlandığımızı tespit edemeyip saçma sapan euroya çeviriyor. her 2 yıllık üni mezunu olup yazılımcıyım diyeni işe alırsanız böyle olur..

Merhaba,

Ticket attıysanız cevabını bekleyiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Keyifli oyunlar.

cidden ne keyif kaldı oyunda ne başka bir şey. server 54 karakter: Maxou

yardım bekliyorum.