Posts by Vrbisz

    Ahoj chci se zeptat, jsem lvl 89, začínám sbírat Antoniovo předměty na tavení, aby mi o eventu padl svitek. Teď mi, ale došlo, že na trhu ještě nevidím věci s lvl 102, je tedy možné že mi z tavení padne svitek, který ještě na trhu nemůžu vidět? Díky :-)

    Jo, promin to jsem si zrovna nevsiml, ze tady je jen premie, ale dobrej poznatek! Budu kontrolovat a pak se ozvu, zatim diky:-))


    Je to jak rikas, promin nikdy jsem si nevsiml, ze to je v 90% jen premie. Vyreseno, diky:)

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč si mi nepřičítají goldy z vyhraných arén a CT provinciarum do statů? Myslel jsem tedy, že se vyhrané goldy nepřičítají, jen ty prohrané, ale teď jsem si najel na hráče co má dohromady přes 16k vyhranejch zápasů a skoro všechny v provinciarum (až asi na 150) a má vyhranej 20M goldů --> tudíž se mu přičítají.

    Otázka teda zní, kde je chyba a proč se zrovna mně nepřičítají? Díky za odpověď :-))


    PS. Psal jsem to do offtopicu, ale asi spíš patří sem, tak ještě přidávám sem.