Posts by SuRr3ndeR

    o alta metoda de a te gasi : daca tu ai atacat un jucator.. el te poate ataca folosind -butonul de revansa- din raportul duelului..... nu trebuie ca neaparat sa ii apari in lista...

    Asa, si dupa ideea ta contul meu de lv140 trebuie sters, ani de zile de munca, ca tu nu ai acelasi level cu mine ca te-ai apucat pe serverul nu stiu care :)

    pai din aceasta cauza e mai bun un server nou in loc de o fuziune...tu ramai cu asta de 140 si daca vrei sa te bagi si pe cel nou ..

    te inteleg ca te-ai simti fericit sa vii pe un server "nou" cu caracter de 140+ ... oricine ar dori..


    oricum ideea topicului era de un server international si nu de fuziune intre serverele romanesti.. eu ma opresc aici ca deja am facut offtopic..

    mai bine un server international decat o fuziune intre toate serverele.... sunt aceeasi jucatori pe toate serverele romanesti.... cati jucatori activi unici crezi ca sunt pe serverele romanesti? 100-150? fuziune in care toti sa inceapa de la 0 sau sa se pastreze eroii? crezi ca ar fi fair-play ca de ex. eu care joc doar pe S38, sa zicem ca e server recent deschis sa ma compar cu cei de pe server 1 care au deja lvl 140+?


    cel mai bine ar fi cum a zis colegul..server nou international.. bravo pt idee :)

    Cum ar fi sa se introduca Titanul breslei (sau orice alta denumire) , un Boss care poate fi atacat doar de membrii breslei respective.. sa zicem 1 atac la fiecare 30 min/1 ora.. iar atunci cand Boss-ul va fi omorat sa primim diferite premii in functie de performanta obtinuta si de nivelul Boss-ului ( armuri, materiale, pergamente etc)


    cei care jucati alte jocuri stiti exact la ce ma refer,,, acest titan exista in multe ale jocuri.. ;)