Posts by limonata

Oran baz alınır.Ama gladiatusta oranlar her zaman hatta cogu zaman sıze kazandırmaz.Ornegı %50 krıtık vurma sansı olan bırı %10 krıtık sansı olan bırıne yenılebır.Buda oyunun en sacma olgusu olan sans faktoru dedıklerı bır sey.Yanı senın +200 hasarlı olman yada +6k daha fazla zırha sahıp olman yada tum ıstatıstıklerının hepsının rakıbınden fazla olması eger rakıbının sans faktorunu gecemıyorsa yenılıyorsun :)

Konunun uzerınden 1 Ay sonra Gf in bizleri dumura ugratması.Birlesim olmadan yeni ilk actı adamlar.Son vurgun hesabı sanırım

Mantıgını cozemedim hocam.Dıyorsunkı ben 5 tane muzodan yesıl lucı alacagım bunları erıtecegım.Sonra bu cıkan malzemelerden 1 tane yesıl luci basacagım ve bunu hermetıkte mora basacagım.Bunun bize tam olarak kari ne?

Bunu yapana kadar 5 tane lucıyı dırek hermetıkte mora basarım.5 kat mor hammadde sansım olur.Yada cok para gıdıyor dersen 1 tane luciyı muzodan alırım onu basarım hermetıkte.Neden eritiyoruz.

merhaba arkadaşlar kullandığım bir taktiği paylaşmak istiyorum. eğer elinizde bol yeşil hammadde varsa bunları 5 te 1 oranında morlayacaz. ben dayanıklılık tentürü örneğini vericem lucileri muzodan alıp eritiyoruz çıkan hammaddeleri eritiyoruz daha sonra sade luci eldiven basıyoruz neden eldiven daha kısa sürede üretildiği için sonra hermetik müneccime gidiyoruz ve itemi morluyoruz eritince 1 adet turuncu dayanıklılık tentürü atma ihtimalide var. hesap edince altın israfı gibi görünmekte ama yüksek levellerde altına fazla gerek yok. diğer hammaddeleride böyle morlayabilirsiniz. 5 düz seba eritip eldiven seba yapıp morlayın ve ne kadar karlı olduğunu görün.

umarım yanlış yere konu açmamışımdır.

Anlamadıgım nokta su muzodan Luci alıp onu erıtıp cıkan hammade ıle tekrar lucı basıp onu hermetikte mor yapıyoruz.Dırek muzodan aldıgımız lucıyı hermetıkte mor halıne getırmıyoruz.Bu kadar prosedurun mantıgı ne?

Bilindigi gibi bu aksam bir etkinlik geldi.Arena savaslarında saldırana yuzde 150 tp gelecegi yonundeydi..Normalde zamanlarda saldırdıgımızda ve yendigimizde zaten en kotu 1 TP alıyoruz.Yani su durumda ben en kotu bu etkınlıkte saldırılarımda her zaman 2 TP gormem gerekıyor.Matemetik bunu gerektiriyor.Etkınlıkte normal saldırı zamanında aldıgın tp nin 1.5 katını verecegim diyorr.Etkinlik bunu söylüyorda oyunun bu durumdan haberi yok galiba.Yada matetiksel olarak 0,5 ler üst yerine alttamı yuvarlanıyor?Etkinliktede normal zamandada aynı tp yi alıyoruz.Sayin oyun yöneticilerimiz bizlerin goremedigi bir nüans mı var burda yada eksik cevirimi.Ben burda herhangi bir etkinlik göremiyorum.

44jbezl.png

Arena savaşlarında +%150 tecrübe puanı bonusu sadece il içi savaşlarında geçerli sayılmaktadır, prov arenalarda yaptığın savaşlar bu etkinliğe dahil değil.

İyi oyunlar.

Yanı bu mantıkla

14.02.2022

• Zindanda +200% daha fazla TP
    • Arenada +200% daha fazla TP
    • Keşif seferlerinde +%30 daha fazla TP

etkınlıgındede zor kostum gıymenın bır mantıgı yok.Barı kolay kostumle kesif tp sınden alalım.İllerde saldırılacak oyuncu mu kaldı :) Bu etkınlıkler secılırken neye dikkat ediliyor acaba?

Bilindigi gibi bu aksam bir etkinlik geldi.Arena savaslarında saldırana yuzde 150 tp gelecegi yonundeydi..Normalde zamanlarda saldırdıgımızda ve yendigimizde zaten en kotu 1 TP alıyoruz.Yani su durumda ben en kotu bu etkınlıkte saldırılarımda her zaman 2 TP gormem gerekıyor.Matemetik bunu gerektiriyor.Etkınlıkte normal saldırı zamanında aldıgın tp nin 1.5 katını verecegim diyorr.Etkinlik bunu söylüyorda oyunun bu durumdan haberi yok galiba.Yada matetiksel olarak 0,5 ler üst yerine alttamı yuvarlanıyor?Etkinliktede normal zamandada aynı tp yi alıyoruz.Sayin oyun yöneticilerimiz bizlerin goremedigi bir nüans mı var burda yada eksik cevirimi.Ben burda herhangi bir etkinlik göremiyorum.

44jbezl.png

Merhaba arkadaşlar ben 103 levelim sebastianus ve cehennemV2 parşömen düşer mi bana yeraltı orta zorluktan ?

ona göre bu etkinlikte kostümle gireceğim lütfen cevaplarsanız sevinirimm

Kesif seferi ile imkansız gibi bir durum.Ama eskaza elınde esyası varsa (buda cok ıhtımal dahılınde degıl ) erıtırsen bi ihtimal düsebilir.