Posts by Kaldern

kaldern kaldı bir tek nerdesin kaldernnn aloooo

botları halletsinler döneriz, tadı tuzu kalmadı artık uğraşacak enerji de zaman da kalmadı. gözlerinizin içine baka baka bot kullananlar banlanmıyor, ne diye oynasın kaldern. :)
    s42'ye restart çeksinler yoldayım:)

Bilindigi gibi bu aksam bir etkinlik geldi.Arena savaslarında saldırana yuzde 150 tp gelecegi yonundeydi..Normalde zamanlarda saldırdıgımızda ve yendigimizde zaten en kotu 1 TP alıyoruz.Yani su durumda ben en kotu bu etkınlıkte saldırılarımda her zaman 2 TP gormem gerekıyor.Matemetik bunu gerektiriyor.Etkınlıkte normal saldırı zamanında aldıgın tp nin 1.5 katını verecegim diyorr.Etkinlik bunu söylüyorda oyunun bu durumdan haberi yok galiba.Yada matetiksel olarak 0,5 ler üst yerine alttamı yuvarlanıyor?Etkinliktede normal zamandada aynı tp yi alıyoruz.Sayin oyun yöneticilerimiz bizlerin goremedigi bir nüans mı var burda yada eksik cevirimi.Ben burda herhangi bir etkinlik göremiyorum.

44jbezl.png

Arena savaşlarında +%150 tecrübe puanı bonusu sadece il içi savaşlarında geçerli sayılmaktadır, prov arenalarda yaptığın savaşlar bu etkinliğe dahil değil.

İyi oyunlar.

Bak ne güzel işte, öyle bir konu açmışız ki aylardır foruma girmeyen adamlar bile foruma girip post okuyup, like atıp, selam verir olmuş. Demek ki amacımız gerçekleşiyor. :))

Tebrikler, güzel düşünce

Ben 51 M veriyorum gel ahali ksskks :D

Server 32 reklam sunar.

Sevgili dostum,

Biz burada kimse ile hararetli bir rekabet halinde değiliz, bir şey yarıştırmıyoruz. Her şeyden önce bu konuyu açarken bilerek server adını bile yazmadım.

Amacımız altın malefiz de istiflemek değil, samimiyetine güvendiğim ve oyunu pushlanıp bırakmayacak birisinin altın malefiz de satmasına gerek yok, cebimde ne varsa vereyim. Mesele bunlar değil.

Oyuna başlamayı veya geri dönmeyi düşünen birisinin ilk bakacağı yerlerden birisi forumdur. Forumda böyle bir konu açıp bir heyecan getirmek istedik, bittabii sen de bu postun altına yazabilirsin. :)

Selametle.

Merhaba,

Oyuna başlamayı düşünen ve aktif olarak devam edecek arkadaşlara her türlü yardım konusunda destek sağlayacağız. Daha önce hangi sunucuda oynadığı, hangi ittifakta oynadığı önemli değil veya oyunla alakalı bilgi/birikimi olmaması da önemli değil. Aktif oynamayı düşünen, oyuna aç arkadaşları bekliyoruz. 8o

Diğer sunucularda altın malefizin tanesine 10-20-30m verip yardımcı oluyoruz diyenlere ithafen tanesine 50m altın veriyoruz.

Birinin profilinizi 10.000 kez görmesi gerekiyor. Sayım her 5 dakikada bir

Başka iller dahil mi ? Orasını anladım da. İl32 deki birisinin profilini il 48 deki kişi tıklarsa sayılır mı ?

Bunun gerçekleşmesi için bulunduğun il üzerinden lobiye giriş yapmış hesabın olması gerekiyor. Yani il 32'deki birisi il 48'de oturum açmış hesabı olmadan senin "Dikkatlerin merkezi haline gelin" istatistiğini artıramaz.

Gladiatus çok güzel ve kendi kategorisinde tartışılmaz en keyifli oyun olduğu aşikar. Bunu yıllar geçmesine ve neredeyse hiç kayda değer güncelleme almamasına rağmen hala bu kadar çok oynayanının ve sevenini olduğundan anlayabiliriz.

Ben de sana katılıyorum. İl birleşimi GF'nin ikariam oyununda da bugün gerçekleştirilecek ve onlarda 2. kez sunucularını birleştirmiş olacak. İkariam'ın -aktif- oyuncu sayısı gladiatustan kat ve kat fazla olmasına rağmen bu birleşim için yeterli teknik desteği sağlanmış durumda.

GF bunu gladiatus için de yapabilir ve ben kesinlikle eminim ki gladiatusta sunucular birleştikten sonra ikariam'dan daha rağbet gören bir oyun olacak. Çünkü bu oyunun seveni çoook fazla. Oyunu aylar, yıllar önce sırf sunucularında aktiflik yok diye bırakanların da koşa koşa geri döneceğinden eminim, sunucu birleşiminden sonrada dilden dile yayıla yayıla da yeni oyuncu çekeceğine kesin eminim.

Sadece bir adım atılması gerekiyor. İkariam'da olduysa GLADİATUS'ta neden olmasın?

İkariam'ın sunucu birleşimi haberi: https://forum.ikariam.gameforg…?postID=958252#post958252

Belki COMA'mız bu konu hakkındaki ve gladiatus hakkındaki görüşlerini belirtmek ister diye etiketliyorum. FastFooD

Gladiatus TR ve Dünya ittifakları arasında en yüksek DEPO seviyesine sahip ilk ittifakı olmanın gururuyla karşınızdayım.

Öncelikle bu kadar az aktif oyuncuya sahip ama hepsi birbirinden güzel ve koca yürekli insanlarla dolu sevgili İL 40 ANKA ittifakıma selam olsun.

Çok ve yüksek seviyeli oyuncularla başarılması bu kadar zor olmayan bir misyonu gönlü güzel insanlarla gerçekleştirdiğimiz için tüm ittifakımla gurur duyuyorum.

Elinize emeğinize sağlık!

Merak edenler için depo da oyun içinden böyle gözüküyor:

Yeraltında moblardan veya yeraltındayken aldığınız görevlerde ödül olarak sebastianus itemler düşürüp parşömen etkinliklerinde eritip elde edebilirsiniz. Aynı şekilde yeraltındayken parşömen olarak düşme ihtimali de var.