Posts by BAKIMCI

Seviyoruz oynamak istiyoruz,oynuyoruz.. Bol şans diliyorum ama sanıyorum lagsız, bugsuz, hilesiz bir oyun oynamak istiyorsanız bol şanstan fazla şeye ihtiyacınız olacak :)

Teşekkürler. Henüz 100 levele ulaşamadığım için Dis pater kostümünden faydalanamadım. Ekranı ikiye bölüp hızlıca yapmayı deneyeceğim bir sonraki etkinlikte. Rakiplerimle farklı şeylerden yararlandığımızı düşünmüyorum açıkcası sadece online süremiz ve saldırı sayımızla ilgili bariz farklarımızın mevcut olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler smodum. Amacım birini hedef almak yada herhangi birisine laf atmak değil zaten. Sadece ben bu kadar kendimden ödün verip oynayıp anca ulaşabildiğim şeylerin kat kat fazlasına nasıl ulaşılıyor bunu merak ediyorum bilmediğimiz birşey mi var acaba öğrenmemiz gereken bunu merak ediyorum.

Merhaba. Canımın çok sıkılması üzerine sormak durumunda kaldım.

Öncelikle bir şeyi merak ediyorum. Bot-Robot yada adı herneyse kullanımı kurallar dahilinde mi ? Kurallar dahilinde ise uzaklaştırma alanlar neden alıyor ? Almayanlar ne zaman cezai yaptırımla karşı karşıya gelecek ?

İşimizden,gücümüzden hatta uykumuzdan feragat edip oynamaya çalışıyoruz şurada ama gelen etkinlik ile beraber hiç kaçırmadan ( 01.05.2020 ) 385 keşif seferine çıkmışım. Bir önceki gün için ise yine aynı ( 31.04.2020 ) yaklaşık 350 seferede o gün içerisinde çıkmışım. Görev süresinin düşmesi ile görev alarak serverın yavaşlığına rağmen sirk ve arenada kaçırmamaya çalıştım.

Nasıl oluyorda etkinlik öncesi aramızda neredeyse 1 lvl ( 20 k tp ) fark olan bir kaç hesap atağa çıkmış yarış atı gibi beni sollayıp geçiyor ? Bilmediğim birşey mi var yapmam gereken ama yapmadığım ( kurallar dahilinde olan ) ? Eğer varsa aydınlatırmısınız ?

Merhabalar. Keşif seferleri x5 il için 1 dk da dönüyor. 1 dk 10 sn içerisinde hızlıca keşif atılabildiğini gördüm etkinlik aracılığı ile. Bu süreyi düşürmenin bi yolu varmıdır ? İş yerindeyken kısıtlı zamanımız oluyor ve hızlıca döndürmek gerekiyor bu kısıtlı zaman içerisinde.

Ve birde mayıs ayında izin durumları var bende izinlerimi verimli kullanmak için merakla bekleyenlerdenim mayıs ayı etkinlik listesini.Gecikmesinin bir sebebi var mı ?

Tutmadı. Ben gecemden gündüzümden feragat edip totalde anca 8 k sirk kasabiliyoken sıralamadan birisi beni 20 k ile şahin geçen ferrari gibi solluyorsa adalet yok demektir :)

Alttaki yarın iş yerinde nasıl oruç tutacağını düşünüyor :sleeping: