Posts by misoo37

Dobrý večer

Od dnešného dňa cca od 16:00 sme spozorovali, že laguje server 19. Niekedy načítava stránku aj minútu a niekedy vyhodí ze server nebol načitaný. Skúsil som ísť aj na server sk23 a en49 ci náhodou nie je problém na mojej strane, ale tam to ide v poriadku. Prosím preveriť čo spôsobuje tieto lagy. Vopred ďakujem

Nie práve naopak potrebuješ mať čo najmenej použitých otrokov + je potreba mať event na slávu.

Príklad ja som použil na všetky súboje iba seba a jedného otroka + bol event na slávu a v poslednom žalari a mam dokopy 411 slávy.

Ale odporúčam pohrať sa s tým ak chceš byť prvý v rebríčku.

Ja by som bol radšej keby prišli aj nejaké nové návody, lebo s tým co máme na výber veľmi Caratacusa neviem dať :D a myslím si, že ani v oblasti Cambria to nepôjde tak ľahko :-D skôr si myslím, že zoberiem serverovi titul a späť na Cassivellaunusa a Taximagulusa :D

Pokiaľ pravidlá ostanú také ako sú aktuálne, tak stačí byť v spolku s aktívnymi hráčmi a môžeš si baliť s ostatnými cez spolkové prstene.

V prípade, že sa pravidlá vrátia o niekoľko rokov do zadu tak sme dobalili :D

Ja už mám všetky tieto potrebné len som chcel namnožiť lebo ma poprosil jeden zo spolku a nič z toho.

Ale ďalší event bude už čo chvíľa na návody :-D teraz budem skúšať loviť návody bez mena keďže podsvetne návody sa neoplatí veľmi momentálne množiť :-D

Konečne prvý návod z tavenia po 34 hodinách eventu :D

https://prnt.sc/22a8858

Keby som tavil obyčajne návody tak by mi to bolo celkom aj jedno

Len som hádzal do pece Gratius, krídel, ursus, Tiberius a podobne + pár obyč návodov a nič nepadlo.

Z výprav normálne to padá. Ale pec je nula bodov opäť

Dobrý večer

Neviem či je to Bug alebo len zabudli zapnúť, ale z tavenia počas tohto eventu na návody mi ani jeden návod nepadol a nechce sa mi veriť, že je to len blbá náhoda. Roztavil som cca 30 predmetov a padlo 0 návodov.

Presne toto iste sa stalo už tento rok, že za celý event nič nepadlo z pece.

Tak za prvé ako môže niekto nahlásiť napr z cudzieho serveru že sa niečo deje na s19? A ešte priamo na hráča? Lebo ako vravím dal aj Winston a dal som aj ja mu zlato. Takže je jednoznačne že to bolo priamo na Winstona smerované...

Za ďalšie prečo mal ban za úplne inú vec? Ako som spomínal už na začiatku ban mal za úplne niečo iné.

Samozrejme ze "bojujem" za nich je to zakázané zastať sa spoluhráča? Aj ty si sa zastal jammz teraz...

Pekný zbytok večera, bolo mi cťou :-D

Ps klikaj, klikaj, klikaj možno budeš lepší ;-)

Ale tu ide o to že vraví sa aké je to nefer prelievat zlato slabším hráčom a pritom sa to deje priamo pod adminovim nosom ;-)

Pod lampou býva najväčšia tma ;-)

Ban za dva príspevky po sebe :-D ako keby spamujem fórum...

Fórum mi bolo do teraz úplne ukradnuté precital som si eventy a koniec. Nepotreboval som sa vyjadrovať k žiadnemu príspevku. A keď som sa rozhodol vyjadriť k nezmyselnemu banu už je veľké halo. A pokiaľ viem tak sa môžem vyjadrovať k čomu chcem. Či dostanem ban?

Ale áno je to tak objavujú sa vyššie úrovne. Keď tak pod na s19 dám ti zlato a môžeš si vyskúšať že mám pravdu.

Vyššie úrovne môže robiť? Ako keď je úrovňou obmedzené každá výprava a žalar. To ze ma teraz rýchlejší postup to je len dobré.

Zmienil som odškodnenie pretože by nič nedostal za to a na rýchlom serveri 3 hodiny kostýmu sú full body. Však čo ututlame nič sa nestalo. Ale keby ste boli na jeho mieste tiež by vás to nahnevalo že prídete o tretinu kostýmu bez toho aby ste porušili pravidlá.

Viem že to tu viazne v komunikácii ale pokiaľ aj herný tím nezačne bombardovať tak sa nič nezmení. A myslím si že dosť veľký problém je to že na serveri je max 10 aktívnych ľudí. Takže bolo by fajn začať riešiť tento problém.

A keď sa už bavíme o tréningu nízkych levelov, ako je možné že jammz ma v spolku úroveň 24 a tréning tam ma 200? Takže mi nevravte že sa také veci nedeju aj vo vašom spolku...

Áno pohoršilo v aréne, pretože síce má tréning ale nemá dmg ani brnenie.

Keď je daná vec v prešetreni tak sa nedáva ban za to že dal zlato slabšiemu ale dá sa ban za podozrenie za Multi účet.

Tak my veľmi prežívame hru? Samozrejme že prežívame keď trávime na nej každý deň a investovali sme do nej kopec času a aj nejaké tie peniaze a keď niekto dá neprávom ban za niečo tak asi každého to naštve.

Radšej by ste sa mohli venovať vývoju hry ako banovaniu za darovanie zlata nižšiemu levelu pretože tam ste prišli o dosť hráčov. XY rokov neprišlo nič nové, čo chvíľa dosiahnem maximum dostupných výprav a co potom? Po úrovni 200 niet cesty nikam.

Ďalšia vec neraz sa písalo že aby sa spojili servery a kde to vkuse skončí? Nikde však čo tvoj server sa spojil neriešime ďalej. Byť na tvojom mieste každý deň vypisujem vývojárom aby konečne spojili server pretože to tu "zomiera".

Ešte jedna vec

Ako odškodnite Winstona za to že ste ho pripravili o 3 hodiny kostýmu?

To že ste ho zabanovali na 20 minút je síce super ze tak málo ale on nemal skade vedieť že sa môže prihlásiť ked mal písané na 24 hodín

Čo sa týka výhod, jedinú výhodu ma na výprave teda žiadne v aréne výhody nemá pretože nevidí úroveň 16 ale vidí napr 35-40.

Ďalšia vec keď ja som tiež daroval zlato tak prečo som nedostal aj ja ban? Za mňa je to osobné medzi jammz a Winston pretože Winston ho dáva v aréne.

Zek písal v druhej správe že to není zakázané a správa je rok stará. A od vtedy neboli pravidlá vôbec upravené. Keby bolo napísané zákaz darovania zlata tak by to nespravil.

Už druhého hráča sme na serveri mali zabanovaneho priebehu mesiaca. V prvom prípade išlo za podozrenie o to že mal zapnuté automat. Ale bol event na body + na úlohy + mal zapnuté aj skrátenie na úlohy. A to ze spravil cez 6 mega cti za týždeň tak za to už musel mať automat.

V tom prípade to treba pridať do pravidiel, pretože je to nevedome spravené.

A pokiaľ viem tréningom nezíska žiadnu výhodu, pretože sa mu objavia vyššie úrovne v provincii.

Teraz chlap ma zapnutý kostým z podsvetia takže príde o kostým + ešte ak mu prepadnú balíky tak aj o zlato.

Dobrý deň

Dnes dostal jeden hráč ban za to, že dal zlato nižšiemu levelu. Presnejšie ma napísané "prelievanie zlata s účtom s menšou úrovňou" pokiaľ viem tak to v pravidlách nikde není napísané, že je to zakázané.

Ave gladiatori!

Už vás nebaví vkuse začínať na nových serveroch s nudnou rýchlosťou, ktorý "zomrie" do dvoch mesiacov? Tak neváhaj a pridaj sa k nám na server 19. Na našom serveri nájdeš super zohranú partiu, ktorá je aktívna aj po rokoch otvorenia serveru! Do našeho spolku [V.V.V.] prijímame každého od úrovne 1. Ak máš chuť hrať viac ako týždeň, každým dňom sa zdokonaľovať tak neváhaj, pridaj sa k nám a zapíš sa aj ty do siene slávy na najlepšom serveri!