Posts by Solonius

Herhangi bir hesabın 0 canla 30dk boyunca tp kasmasını fotoğraflayıp ticketliyoruz ama gene ban yemiyor ne yapmamız gerekiyor?

Son zamanlarda çok fazla sitem ve serzeniş duyduğumuz için kısa bir açıklama yapacağım.

Siz istiyorsunuz ki bildirilen her oyuncu bot kullanımından uzaklaştırılsın. Gönderdiğiniz 3 adet fotoğrafla bir oyuncunun bot kullandığına %100 olarak kanaat getirebiliyorsunuz belki ama bizler bir oyuncunun tüm panel loglarını inceleyerek bot kullandığından tamamen emin olmadan işlem yapmıyoruz. Şöyle izah edeyim, bir oyuncunun bot kullanmadığı yönünde %1 olasılık dahi varsa işlem yapılmaz.

Bot kullandığını tespit ettiğiz herhangi bir oyuncuya işlem yapmaktan imtina etmediğimizi bilmeniz gerekir. En azından bulunduğunuz il için yapılan işlemlere vakıf olduğunuzu düşünüyorum.

Bu yüzdendir ki bot kullanımından uzaklaştırılıp itiraz eden oyuncuların hesaplarının yeniden açılması çok küçük bir olasılıktır. Hatalı işlem varsa elbette geri döner. Hiçbir operator uzaklaştırmalarda tek başına yetkili değildir.

Oyun takımı olarak foruma çok fazla müdahil olmuyoruz, forumda hakkımızda yazılan çizilen bir çok paylaşımlara ifade özgürlüğü ve eleştiri sınırları içerisinde kaldığı sürece işlem yapmıyoruz. Ama unutulmasın ki yönetime karşı ileri sürülen asılsız ithamlar bir uzaklaştırma sebebidir.

Birçok oyuncu, aldığı uzaklaştırmalardan ötürü yalan yanlış paylaşımlar yapmakta. İşin esası, tüm panel kayıtları titizlikle saklanmaktadır. İtirazı olanların yasal yollara başvurma hakkı pekala bulunmaktadır.

multi kullanım kaldırılsın birçok kişi multi ile kasıp alakasız hesaplarla itemleri kendi ana karakterlerine aktarıyorlar

Multi karakterler arasında doğrudan ya da üçüncü kişilerin aracılığıyla altın, eşya veya malefiz aktarımı yasaktır. Tespit edilmesi halinde yaptırım uygulanmaktadır.

Şüphe duyduğunuz hesapları ticket sistemi üzerinden tarafımıza iletin.

Sanırım yeniden getirilmesini istediğiniz yasak pushing yasağı, ancak bu yasağın kaldırılması da GF'nin aldığı global kararlardan birisidir.

benimde nacizane bi sorum olucak :)

gelen etkinlikler hep birbirinin tekrarı şeklinde.farklı bi etkinlik bu zamana kadar olmuşlardan farklı bi düşünce,çaba varmıdır ve olabiliritesi nedir ?

Önerinizi forumun ilgili başlığı altında paylaşın, şirkete iletelim. :)

1- Gf bünyesinde yazılım ekibi bulunmaktadır.

2- Çiftlik etkinliğinde belirli bir yumurta düşürme yüzdesi bulunmamaktadır.

3- Özellikle belirli bölgelerde bulunan ya da belirli seviye üstü oyuncular dikkate alınarak etkinlik getirilmemekte. Etkinlikler tüm seviye oyuncular ve tüm bölgeler için ortak belirlenmektedir.

4- Bilgim dahilinde 120+ seviye oyuncular için özel bir çalışma söz konusu değildir. Benim bilmemem olmadığı anlamına da gelmez; ancak olması gerektiğini düşünüyorum.

5- Kısmen olumlu ya da olumsuz aldığımız geri dönüşler oluyor.

Son sorunuza istinaden tüm oyunculara genel bir açıklama yapmak istiyorum. Bizler oyun ve forum ekibi olarak kuralların tüm oyunculara eşit ve adil bir şekilde uygulanmasını ve denetlenmesini sağlamakla yükümlüyüz. Ancak bununla birlikte oyunun işleyişinde meydana gelen aksaklıkları admin ya da coma vasıtasıyla doğrudan şirkete rapor ederek oyuncuların mağdur olmaması için çaba sarf ediyoruz.

Bizler oyun ve forum takımında gönüllü bir şekilde yer almaktayız. Gönüllü olarak yer aldığımız bu projenin olabildiğince en iyi şartlarda işlevselliğini korumasını elbette istiyoruz. Bununla ilgili olarak sizlerden aldığımız öneri ve görüşlerimizi sürekli rapor ediyoruz.

Bot tespiti ve uygulaması hakkında hiçbir zaman forum veya ticket üzerinden açıklama yapılmamaktadır.

Sorunuzla ilgili olarak, hesap paylaşımı oyun kuralları gereğince yasaktır. Dolayısıyla bir hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılması da yasaktır.

Aslında genel kural bakımından "bir oyuncunun multi kuralları çerçevesinde aynı ilde 10 taneye kadar hesabı olabilir; ancak bir hesabın yalnızca bir sahibi olur." şeklinde bir açıklama yapabiliriz.

Dönüşümlü olarak birden fazla kişi tarafından oynanan karaktere bot / robot kullanıcı prosedürü uygulanmaktadır.

Nomerci, uzaklaştırmanızla ilgili gönderdiğiniz tüm ticketlar ve açtığınız tüm forum başlıkları ilgili sgo, admin ve coma tarafından cevaplandı.

Yukarıda ifade ettiğim gibi güncel soru ve sorunları konuşmak, oyunla alakalı yaşadığınız sıkıntılara aracılık etmek amacıyla buradayım, güncel..

Eskiden olduğu gibi şimdi de bir oyuncunun kural ihlali sabit olduğunda yaptırım uygulanmaktadır.

Bot / Robot kullanımdan kaynaklı olarak hiçbir zaman tahmini verilerle uzaklaştırma yapılmadı, yapılmaz da.

birde kartla ödemede bir problem var sanırsam gecen odeyemedım para olmasına ve acık olmasına ragmen alısverişe hata verdi

Bir süre bekleyip yeniden deneyin, anlık sorunlar olabilir.

Varsa başka bir kredi kartı ile deneyin.

Sorun hala devam ederse payment sistemine ticket açarak destek isteyiniz.

ona göre yakut almak istiyorum sayın game op çünkü öyle daha karlı umarım bu etkınlık bıtmeden olur benım gıbı yenı yenı ogrenen oyuncuları ıcın cok ıyı bir oyuna tutunma fırsatı eğitim ve yakut indirimi ama malesefki neptün köstümüm yok o yüzden :( 83 değil 80 alıcam indirm

Bu arada kuponla alınan yakutlarda (örneğin: 1000 + 50 gibi) bonus verilmiyor. Bence öyle olmamalı

Görüş ve önerileriniz için forumu aktif kullanın, emin olun Coma'mız da dahil olmak üzere herkes görüyor ve kontrol ediyor. ;)

Gördüğünüz gibi planlı listenin dışına çıkılabiliyor, ilave etkinlikler olabiliyor.

Dipnot: Bizler isteriz, GF karar verir. ;)

Bende bir soru sormak istiyorum yakın zamanda yakut etkinliği gelir mi yani mutlu saat

Her ay ortalama iki kere mutlu saatler etkinliği yapılıyor.

Tam tarihleri adminimiz tarafından ilan ediliyor; ancak önümüzdeki iki hafta içerisinde bir etkinlik olabilir.

Yaklaşık 1 saat forumdayım, güncel sorunlar ve sorular hakkında konuşmak isteyen buyursun gelsin.

Öncelikle hoş geldiniz, Geçen gün avrupa da ki saat farkıyla 1 saatlik bonuslardan olmuştuk. Bununla alakalı henüz bir olumlu/olumsuz açıklama yapılmadı. Açıklama yapılacak mı? Teşekkürler.

Hoşbuldum, teşekkür ederim.

Konuyu ilgili birime aktardık, özellikle adminimiz doğrudan bildirimde bulundu; ancak telafi yapılacağına dair net bir bilgi henüz tarafımıza ulaşmadı.

Ancak açıklanan kostüm etkinliğinin tüm iller için bir telafi niteliğinde olduğunu değerlendiriyoruz. İlave etkinlikler için de ısrarcıyız.

Forumda ve ticketlarda çok fazla serzenişler okuyorum. Ne yazık ki bazı konularda bizler karar merci değiliz.