Posts by Solonius

Herhangi bir hesabın 0 canla 30dk boyunca tp kasmasını fotoğraflayıp ticketliyoruz ama gene ban yemiyor ne yapmamız gerekiyor?

Son zamanlarda çok fazla sitem ve serzeniş duyduğumuz için kısa bir açıklama yapacağım.

Siz istiyorsunuz ki bildirilen her oyuncu bot kullanımından uzaklaştırılsın. Gönderdiğiniz 3 adet fotoğrafla bir oyuncunun bot kullandığına %100 olarak kanaat getirebiliyorsunuz belki ama bizler bir oyuncunun tüm panel loglarını inceleyerek bot kullandığından tamamen emin olmadan işlem yapmıyoruz. Şöyle izah edeyim, bir oyuncunun bot kullanmadığı yönünde %1 olasılık dahi varsa işlem yapılmaz.

Bot kullandığını tespit ettiğiz herhangi bir oyuncuya işlem yapmaktan imtina etmediğimizi bilmeniz gerekir. En azından bulunduğunuz il için yapılan işlemlere vakıf olduğunuzu düşünüyorum.

Bu yüzdendir ki bot kullanımından uzaklaştırılıp itiraz eden oyuncuların hesaplarının yeniden açılması çok küçük bir olasılıktır. Hatalı işlem varsa elbette geri döner. Hiçbir operator uzaklaştırmalarda tek başına yetkili değildir.

Oyun takımı olarak foruma çok fazla müdahil olmuyoruz, forumda hakkımızda yazılan çizilen bir çok paylaşımlara ifade özgürlüğü ve eleştiri sınırları içerisinde kaldığı sürece işlem yapmıyoruz. Ama unutulmasın ki yönetime karşı ileri sürülen asılsız ithamlar bir uzaklaştırma sebebidir.

Birçok oyuncu, aldığı uzaklaştırmalardan ötürü yalan yanlış paylaşımlar yapmakta. İşin esası, tüm panel kayıtları titizlikle saklanmaktadır. İtirazı olanların yasal yollara başvurma hakkı pekala bulunmaktadır.

multi kullanım kaldırılsın birçok kişi multi ile kasıp alakasız hesaplarla itemleri kendi ana karakterlerine aktarıyorlar

Multi karakterler arasında doğrudan ya da üçüncü kişilerin aracılığıyla altın, eşya veya malefiz aktarımı yasaktır. Tespit edilmesi halinde yaptırım uygulanmaktadır.

Şüphe duyduğunuz hesapları ticket sistemi üzerinden tarafımıza iletin.

Sanırım yeniden getirilmesini istediğiniz yasak pushing yasağı, ancak bu yasağın kaldırılması da GF'nin aldığı global kararlardan birisidir.

İyi günler ben eğitim hızlı basmak için Gladiatus Crayz denen bir eklenti kullanıyorum fakat bu yasak mı ona göre devam edicem çünkü hesaba o kadar para yatırdım hiç yoluna gitmesine istmemiyorum.

Merhaba Proterya;

Bot/robot niteliği taşımayan eklentilerin kullanılması şirket tarafından yasaklanmamıştır.

Ancak eklentilerden kaynaklı mağduriyetlerin yaşanması halinde tarafımızca destek hizmeti verilmemektedir.

Keyifli Oyunlar & Forumlar

Saygılarımla

Durumu canlı takip ediyorum. Etkinlik ile ilgili gerekli bilgiyi Game adminimize ilettim.

merhabalar saatler ileri alındığı için etkinlik 1 saat kısılmış olarak gözüküyor sol taraftaki etkinlik süresinde bu ne olucak ?

Merhaba Kalidor;

Oyun ekranınızın orta üst kısmında yer alan etkinlik tabelasının üzerine geldiğinizde etkinliğin belirlenen sürede sona ereceğini göreceksiniz.

Saatlerle ilgili değişikliğin etkinlik süresine herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Keyifli Oyunlar & Forumlar.

Saygılarımla

Merhaba,

Konu hakkında Adminim ile görüştüm.Şirketle iletişim halinde.

ÖNEMLİ ; Bizler GladiatusTR takımı olarak oyunun program ve yazılım düzeyinde yetki sahibi değiliz.

Keyifli oyunlar

Smod'uma ek olarak şunları belirtmek isterim.

İl 41 bazlı yavaşlamanın ve yaşadığınız sorunların farkındayız. Konuyla ilgili olarak her gün onlarca bildirim almaktayız. Ancak bizler oyun takımı olarak yaşanan bu soruna doğrudan müdahale edememekteyiz.

Durum ivedi bir şekilde şirkete bildirilmiştir. Sorunun en kısa sürede çözülmesi için gereken yapılmaktadır. Bizler gerekeni yaparken sizlerin de anlayışlı ve sabırlı olmasını istiyoruz. ?(

Yavaşlamanın ortadan kalkmasıyla birlikte yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için ilave etkinlikler mümkün olabilecektir.

Keyifli Oyunlar & Forumlar

Saygılarımla