Posts by Julius Caesar

Kiedyś była jedna, ale ją zamknęli, bo niewielu z niej korzystało..

Ale, nie trafili z wyczuciem czasu, kiedyś, a teraz. Teraz jest hype na mobilne urządzenia... Dużo ludzi korzysta bardzo często z telefonów, bo zastępuje im aż o dziwo komputery... więc mogli by udoskonalić i wydać na google play owy projekt jakim byłby gladiatus mobilny ;).

Ja już wbijając 100 lvl lochów nie pamiętam kiedy robiłem nawet mając ten 98 ? Nie robiłem lochów bo po co latać, skoro założę strój +2 lvl-e i cisnę wyprawy na 100 poziom ;) a kolejne lochy, aby się zgrały z wyprawami potrzebuje aż 102 poziom...

Tak o mi w głowie naszło xD to mówię przeleje na forum ;d

Ciekawe czy kiedyś dodadzą aukcje eventowe, w których bd można wygrać ciekawe itemki specjalne o kolorach różnych :p
    NP... Składniki w pomce, red ilość np 10 szt... :D albo zwoje lub inne fajne przedmioty ;p np złote dodatki na takie aukcji, skoro nie można ich dropnąć w grze ^^

No to nie wiem, na czym polega że dana statystyka daje unik na krytyki, i szansa na to że przeciwnik nie zada podwójnych obrażeń.

A odnośnie podobnych statystyk, widać że podstawy mam stanowczo lepsze niż przeciwnik.

Może tylko zręczność ma o kilka pkt więcej gościu.

Obrażenia mam stanowczo większe i pancerza przynajmniej o 2k.

Ale w sumie co narzekać skoro gościu mając podstawy all po 450 czy jakoś tak mając z paktami wszystkim 1k staty większy pancerz i obrażenia odbił się w tym że on zadał mi 2k obrażeń a ja w obronie mu 4k....

Chora ta gra, ta gra liczy się tylko Blok, unik, trafienie... blok, unik, trafienie....

Chyba by musieli dodać, techniki takie jak mają bossy, aby ta gra nabrała trochę lepszej jakości, np na 1 rundę paraliż itp itd....
    Wtedy bym zrozumiał to że mógłbym przegrać, z takim przeciwnikiem po przez techniki... Ale teraz? Nie rozumiem tego i nie zrozumiem.

https://s37-pl.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=22985

zaczynam grę dopiero i się uczę, także proszę o pomoc. :D

Więc tak, jako iż została zmieniona mechanika gry z lekka - Odnośnie statystyk.

Kiedyś dawało się taką kolejność statystyk charyzmę - władanie bronią - zręczność
    Aktualnie rozdawaj statystyki władanie bronią - zręczność - inteligencja | Ale nie zaniedbuj także siły - budowy fizycznej - charyzmy

Druga najważniejsza rzecz - szukaj gildii - Gildia, a członkowie w mniej powinni ci wytłumaczyć co w trawie piszczy, oczywiście, staraj się dostać do gildii z jak największym polem treningowym, gdyż obniża ci to trening bardzo znacznie w przypadku 20 poziomu aż -40%....

Trzecia rzecz - Szukaj gildii... aby, ktoś mógł ci pakować, złoto nigdy nie trzymaj złota na sobie w dużych ilościach, licytuj amulety na aukcji warte +42 rubiny, np mając cene amuletu 1456 zawsze dodawaj 1 złota więcej czyli 1457.... i licytuj amulety, które nie są zbyt ciekawe np zakładce dla najemników.

Po czwarte - Pakuj złoto, i trenuj mając gildie oraz event do treningu bardzo to ci pomoże, np gildia, która ma poziom pola do daje -20% na mniejszy koszt treningu i bonus -20% koszty treningu sumuje się i masz -40% treningu....

No i korzystaj z eventów, na dodatki, drop rubinów i inne ciekawe micro-eventy, na start przydatne, zawsze jeśli masz zamiar coś sprzedawać, np dodatki kuźnicze np srebrna koniczyna, to wstrzymuj się z sprzedażą aby cena wzrosła itp itd.

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.

Powiem, tak opłaca się, grać ta gra ma swój urok, jest masa micro-eventów.
    Wiadomo że to co jest aktualnie nie zastąpi starego silnika gladiatusa :)

Ale są plusy, kiedyś jak grałem było bardzo mało eventów :)

Teraz można sobie poklikać jeśli masz mnóstwo czasu i lubisz wyzwania to serwer x1 a jeśli masz mniej czasu to polecam x5 z centurionem wyprawy i areny co minutę :).

- Rubiny z eventów można nabyc.
    - Dodatki do kucia.
    - itp itd.

A kiedyś tego nie było ^^

Sam osobiście mam 180 rubinów aktualnie a w Maju gdy zaczynałem grę, zainwestowałem bodajże 25 zł i do tej pory nic nie inwestowałem...
    Idzie grać, jeśli masz dobrą gildie, to i się nie znudzisz pisząc sobie z chłopakami ;D

A co do aktywności serwerów, to się nie wypowiem niestety, jest jak jest powstaje serwer, to i kwitnie życie, serwer postoi i z czasem umiera, gdy powstanie nowszy serwer.