Posts by Random

  SLauGHTeR anton-kötülük parşömenin bile olsa %0 yada %1 ihtimal verir basmana, bassan bile ana karakterde arena savaşlarında kullanabilmen için o eşyadan 14 seviye daha düşük olman gerek +2 varsa 16, yoksa yalnızca keşif seferinde veya mersenerler de kullanabilirsin arenada çalışmaz

  Malefiz etkinliği nasıl geçti arkadaşlar, Kendi adıma konuşacak olursam ilk kez yer altı kostümüyle malefiz etkinliği yakaladım benim için iyi geçti diyebilirim sizce nasıl ? Hız: x2

  Gümüş

  Yonca: 19

  Körük: 10

  Örs: 16

  Çekiç: 12


  Bronz

  Yonca: 9

  Körük: 11

  Örs: 8

  Çekiç: 17

  Mithradates eğer ki düzenli yakut almayı planlamıyorsan centrio için yakutunu saklamanı öneririm, ama düzenli olarak yakut almayı düşünüyorsan önünde 4 seçenek var, bir tanesini açmayı planladığını varsayarak senin açından inceleyecek olursam.


  İlk seçenek: apollo veya merkür.


  Apollo: Keşif seferi sayını 36'ya çıkarıyor x5'te oynuyorsan gerçekten büyük avantaj oyuna her girdiğinde 24 tane yerine 36 tane keşif yaparsın, özellikle şuan'da seri seviye atladığını ve seviye atladığında keşiflerinin dolduğunu da düşünürsek gerçekten büyük avantaj. Benim tavsiyem bunu açman yönünde .


  Merkür: Tüm keşif bonuslarını topladığın bir yaratığa saldırmıyorsan pek bir avantaj sağladığını söyleyemem, tüm bonusları toplasan bile genede apolloyu öneririm keşif etkinliği gibi özel durumlar dışında apolloya nazaran çok sönük kalıyor x5'lerde, şu aralar muhtemelen her gün yeni bir keşif yaratığına saldırıyorsundur ve karakterinin zeka değeri düşük olduğu için keşif bonuslarını toplayamadan başka bir keşif alanına geçiyorsun, o yüzden avantajlı olmayacaktır.


  İkinci seçenek:


  Yönetici mühürü(+2):Kendi eşyalarını üretmeye başladıktan sonra veya müzayedede ilk luci-gai-anton eşyalarını ararken, avantaj sağlayan bir anlaşma 10 seviye sonra bu eşyalardan bolca dizeceğin için(luci-anton-gai), bunu açabilirsin daha hızlı set dizmene yardımcı olur.


  Konsolosluk mühürü(+%5): Uzun süre kasa yaptığın durumlar dışında kesinlikle önermem bunu kullanmanı, toplam altın gelirinin yarısını eşyalardan aldığını var sayalım %5 arttığı taktirde tüm gelirine katkısı +%2.5 oluyor, %2.5 fazla altın kazancı 200 çeviklik yerine 201 çeviklik yapman anlamına geliyor, Havadan para kazanma hissi hoş olsada pek kullanışlı değil ama 2.5m seviyene göre yüksek bir miktarsa ve açmayı çok istiyorsan bunu açıp sonrasında yönetici mühürü ile değiştirebilirsin.


  Üçüncü seçenek:


  Vahşi savaşçının itibarı: Karakterinin hasarını anlık güçlendirir, eğer ki tek bir anlaşma açacaksan anlık güçlenmeden ziyade gelişimini hızlandıracak bir anlaşma açmanı öneririm.


  Zırh yapımcısının itibarı: Şuan'da beceri seviyen düşük olduğu için çok verim alamazsın bu anlaşmadan, buda anlık güçlenme sağlayacağından önermem.


  Gazi itibarı: Karakterinin kritik vuruş şansını %10 arttırır eğer övgü anlaşma grubundan bir seçim yapacaksan senin için şuan bu veya vahşi savaşçının itibarı daha iyi görünüyor.


  Dördüncü seçenek:


  Eski uygarlıkların gizli bilgisi: Görev süresini kısaltır ejder kostümünde varsa çok seri şekilde seviye almana yardımcı olur epey etkili bir anlaşmadır, yeni illerin 1.lerine bakarsan mutlaka ejder kostümü görürsün, bu kadar hızlı ilerlemelerini sağlayan kilit anlaşma budur, ancak muhtemelen ejder kostümün yoktur olsa dahi almanı önermezdim bu anlaşmayı, çok yorucu bir oyun deneyimi yaşatıyor, x5 oyuncususun yalnızca keşifleri bitirmeye odaklansan bile seri şekilde seviye atlarsın.


  Hayvan Terbiyecileri'nin Gizli Bilgisi: seviye 85'e ulaştığında karakterinin şuan ki zeka seviyesiyle bonusları toplaman zor olacaktır, bu konuda sana yardımcı olabilir, sonrasında'da +%15 eşya bulma şansını açarak iblis fil'den daha seri eşya toplayabilirsin.


  Artefakt Koleksiyoncuları'nın Gizli bilgisi: +%15 eşya bulma şansı düşürdüğün eşya sayısını büyük oranda arttıran bir anlaşma %40 ihtimalle eşya düşürdüğünü varsayarak 100 saldırıda 15 tane havadan ek eşya gelecektir uzun süre kullanırsan eğitimlerini seviyendeki oyunculara kıyasla bi tık daha iyi duruma getirebilir veya mor-turuncu eşyalar düşürebilirsin iblis-fil'den.

  seviyem 105, bu saatten sonra sülfürler işime yarar mı sizce? belki turuncuları biriktirip gümüş set le kırmızı denerim onun dışında çok iş görecek gibi gelmiyor bana siz ne düşünüyorsunuz, duruma göre ittifaktakilere salacağım