Posts by proki

    Sziasztok,


    Engem az érdekelne, hogy hanyas szint körül kellene elkezdenie alvilági tekiket adnia a szevernek? Jelen pillanatban 111-es szintű vagyok de nem, hogy alvilági tekit nem add a szerver de normálist sem alvilágban. Más szervereken is ennyire ritka az alvilági teki?

    Egyet értek veled, igaz én speed szerveren játszok, de itt is kb 6-8 alkalom mire a tükörképen átmegyek elvileg 50-50% esély kellene, hogy legyen, nem beszélve a nehéz ruha megszerzéséről, ahol néha elmegy 20rubin is.

    Sziasztok!


    A team tagjai felé lenne kérdésem.

    Hogy lehet az, hogy teki event van és közel 200 expediciós pontot elhasználtam és összesen 3db tekit adott be? Ha jól tudom 10% esély van tekercs találásra, még sem adja a tekercseket. Érdekeség képpen event nélkül jobban adja.

    Dupla hatásu aldást használok illetve a könnyű ruha rajtam van szóval dp1-et nyomok és semmi.

    Mi lehet ennek az oka?

    Végig kérdeztem rengeteg embert és mindenkinek elég jól adja nem értem mi lehet az oka hogy éppenségel nekem semmit szinte


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

    Speed 5x igen tudom hogy gyorsabb a fejlődés:) főleg dpben az utóbbi héten napi 15órát tudtam játszani dp1 csinálva dupla hatással 1.3m becsület felé sosem mentem:D de most nem ez a lényeg hanem az hogy rengeteg jatékos használ botot scriptet vagy klikkert kellene egy olyan szűrűt csinálni a szerverekre hogy azonnal tiltsa ki azokat akik ilyen segéd eszközöket használnak:)

    Jó lenne rá valamit kitalálni:)

    Lehetlenek tartom, hogy ennyi ideje legyen egyes embereknek, hogy napokon keresztül sőt hónapokon át 24órából 24 órát játszon lehetetn:D

    És ez abból is érzékelhető, hogy mondok egy példát hajnalban betámadok egy adot ílletőt rabolok 80-100k aranyat, majd nappal többször is vissza támad amiért elhoztam annyi aranyat, de eközben hajnalban a becsületpontja folyamatossan növekednek és elvileg ha nincs fent akkor hogyan? Naponta 3-400k becsület pontot nem értem hogy csinálhat ha csak tényleg annyira életképtelen valaki, hogy 24órából minimum 20órát a játékkal tölt:D

    Tényleg kellene valami erre mert megölik ezzel a játékot:D

    Sziasztok!


    Az érdekelne engem, hogy ha valaki scripet vagy botot használ az ellen miért nem történik valami féle megrovás vagy tiltás?

    Elége érzékelhető, hogy a speed szervereken egyre többen használnak valamiféle scriptet, botot vagy éppenséggel klikkert.

    Többször is tettem jelentést, de választ sosem kaptam.

    Valami megoldás lenne erre??

    Csak mert aki tisztán játszik elfog menni a játéktól kedve és egyre kevessebben fognak játszani a játékkal:)


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]