Posts by RapCoasT

Yeni parşömen

Seviye x 5 eğitim sistemininin seviye x 10 lara çıkartılması.

Gerekirse yeni renk sistemi getirilmesi.

Claudius

%1 ile herhalde silah bastın. %1 yahu . %1 ile bide kırmızı getirmişsin.. Daha ne olabilir bunun üstü var mı ? Yok.

Peki ne işine yarıyor keşifte ? Onu bastın diye taxi önünde diz mi çöktü ? Hayır :)

Sınırları zorlayarak bile yeterli olmuyor.

Suç kimde peki ? Suçun kimde olduğunu bilmiyorum ama mağdur olan kesinlikle ve kesinlikle oyuncular.

Claudius

Seviye yüksek olunca kritik dizse bu adam bloktan-hasardan-zırhtan feragat etmesi lazım. Anlaşmalar zaten hep açık beceri ve çeviklik.

Şimdi kalkıpta şunu yazarsanız '' Kırmızı reçete aktive edin '' ayıp edersiniz.

Millet oyunu bırakmaya başladı. Misal il34 LSD adam hesabı sildi. Hadi diyelim bu adam X5 gene kasar. X1 server il6 Depremix oyunu bıraktı :) Bırakma sebebi eminim ki oyunun gelişme göstermemesi ve kendi seviyesine uygun keşif NPC sini yenememesidir.

Kaldern 173 seviyeye gelmişsin. 160 seviye Taxi yi firesiz yenebiliyor musun? Hani normalde 170 seviyeyi yenmen lazım ya ben bir altındaki 160 ' ı soruyorum.. Buradaysan cevaplarsan sevinirim.

180 seviye birinin bu Caratacus'u yenebilmesi hangi şartlarda sağlanabilir?

Armour: 90595 diyor.. Bu ne demek ben söyleyim zırh engellemesi 1200-1500 demek. Bu hasarı oyuncu yapsa bile gene vuramayacak daha üstü yok çünkü :)  Claudius

170 sonrası keşifleri yenemiyorsunuz (ilk başlarda) sebebi çok hızlı seviye atlıyorsunuz (x5) tek kombin ile 200'e kadar gitmeye çalışıyorsunuz. NPC denkliğini yakalamakta zorluk çekiyorsunuz. Yavaş sağlam adım atmak çok daha mantıklı olacaktır.

Adminim bunu siz bari yapmayın. Yenmek kelimesi 100 savaşta 1 kere yenmek olarak mı düşünüyorsunuz onu anlamadım. Eğer böyleyse tamam haklısınız. Fakat 100 savaşta 90-95 kere yenmek diyorsanız eğer 170 seviye keşifi 170 seviyede bu şekilde yenen 1 kişi gösterebilir misiniz ?

Ek olarak, yavaş ilerleyin diyorsunuz. O yavaş ilerleme olayı belli bir seviyeye kadar mantıklı bu seviyede tahminimce 155-156 seviyelerce. Ondan sonrası zaten farklı dizilebilir bir kombin yok zaten hemen hemen her şey denendi ama ne yazik ki keşifler düzgün bir şekilde istikrarlı olarak yenilmiyor. Oyuncular özellikle %1 başarı ile silah deniyor o bile fayda etmiyor. ( Geçenlerde forumda biri basmıştı adam 170 küsür seviye 214 seviye son seviye mızrak basmıştı.) Bu adam o başarı ile silahı bassa bile ana karakterine taksa 170 seviye NPC leri rahat rahat kesmesi gene imkansız. 160 seviye keşifi bile keserken eşya ile alakalı hiçbir durumu yok bence. Direkt seviyeye göre ilerliyor. Seviye derken %blok artışı ve statü artışından bahsediyorum. 160 seviye bossunu 180-190 arası seviyelerde rahat kesiliyor. 160 nerde 180 190 seviyeler nerelerde... Nerdeeeeeeeeeee :)

Nemesis siyah ile belirttiğim etkinlikte %10 hammadde ve parşömen düşürme mi ? Yoksa %10 malefiz ve hammadde mi ?

Gene yanlış olmasın.

Şanslı keşif etkinliği ödüllerinin dağıtımına başlandı mı? Dün destek sistemine yazdım ama halen ''Bu bildirim Oyun Yöneticisi tarafından değerlendiriliyor.'' olarak duruyor.

Geç versinler önemli olan yakut etkinliğine kadar vermeleri diye düşünüyorum.

Claudius bonus yakut falan alışkın değiliz adminim biz böyle şeylere :) Comaya cimri demiştik masaya elini vurup 450 yakut bonus verdi demek ki :)