Posts by Bushwhacker

  Nie mam zamiaru niczego przyjmować na klatę i nie dam na siebie pluć bo jakiś osobnik schrzanił swoją robotę.

  Michalus wyczerpał temat, jak będzie coś wiadomo(vide- oficjalne stanowisko) to na pewno pojawi się na forum.

  Zamykam

  Więc daj namiary na tych " odpowiedzialnych " to zwrócimy sie bezpośrednio do nich , bo jak narazie możemy tylko do was :) I wybacz ale z obserwacji wynika że w tej grze nikt za nic nie odpowiada, nie mówiąc już o robieniu czegokolwiek

  Nikt Ci żadnych namiarów nie będzie dawał- najwyższą instancją tutaj na forum i ogniwem między graczami a administracją "techniczną" jest CoMa. Nikt z tego teamu nie siedzi przed komputerem i nie ustawia eventów/nie usuwa bugów. Dostałeś odpowiedź od GA, przestań psioczyć i spamować. My też mamy poustawiane pełne kuźnie i odpalone dynie, ten niewypał dotyczy tak samo wszystkich.

  Z lochów widziałem gdzieś screen nawet od Fenrirsona(oczywiście z obstawy, z bossa max pomarańcza i tylko od Gniewu Góry wzwyż). W lochach wyższych poziomów jest jakaś niska szansa na czerwień z obstawy i to właśnie tam prędzej ją trafisz na poziomach poniżej 110 niż na wyprawie.

  Co do wypraw: na niższych poziomach- Słoń, Arcyszaman, Tatzelwurm szału nie będzie, widywałem na forum gildii jakieś screeny ale to przypadki tak rzadkie że nie ma się co łudzić :)


  Sporadyczny czerwony drop pojawi się u Dracolicha na 112 - jeszcze przed brytanią na koncie z 130+ poziomem miałem tam jeden, w porywach dwa czerwone przedmioty na tydzień, oczywiście uwzględniamy tu wyprawy z kostiumem Dis Patera. Od 120 w Brytanii masz regularny drop czerwieni- to oczywiście kwestia RNG, bywają 3 w ciągu dnia, bywa zero przez tydzień, ale nie można powiedzieć że ich nie ma.


  Mam nadzieję że pomogłem :S

  Najdroższe są występujące w niedużych ilościach surowce z podziemi- piekielne kamienie, futra cerbera, skóry tyfona

  To, że większość serwerów może pozazdrościć aktywności społeczności polskiej, nie znaczy że EN nie jest serwerem wielonarodowym (z oczywistych przyczyn, wydaje mi się że w każdej grze największy odsetek "obcokrajowców" możemy spotkać na serwerach anglojęzycznych ze względu na przystępność tego języka)

  Bushwhacker czy waldi byłby w stanie dostarczyć screenshoty pokazujące tych NPC przed i po przebalansowaniu (odnośnie "przed" chodzi o coś nowszego niż raporty, które były tutaj wklejone parę miesiecy temu)?

  No niestety, poprzednie próby "podjazdu" do Kent podejmował grubo ponad rok temu. Z tego co widać zniknęły problemy z pokonaniem mobów nr 1 i 3 (pierwszy miał chore ilości pancerza i obrażeń, był do pokonania praktycznie tylko dzięki RNG, trzeci podobnie, z tym że miał przesadzone obrażenia i zręczność).


  Co do bossa...

  Wcześniej nie było mowy o regularnym biciu tego mobka, obecnie cytując waldiego: Jak przeciwnik trafi w walce krytycznie, to jest po zawodach.


  Niestety ale przy tym rng zestawienie krytyk i 1400+ obrażeń to bolesna kombinacja.

  These your images only confirm what I said, he is level 176 and can not do the mission to level 158

  There is really not much he can improve in his char' item set to beat this boss regulary, since you cant reach that ridiculus amount of damage, charisma and agility- at the same time block/crit chance advantage are compensated by RNG...

  Eq które zrobił Koszmar ma szanse rozwalać bossa raz na 2-3 wyprawy więc jest już lepiej, ale testowanie tego nam zajmie bo lvl brakuje jeszcze :D

  Więc to wciąż bezwartościowy set pod kątem tych wypraw(i areny także jeśli nie masz maxów w paktach). Jak nie jesteś w stanie bić bossa bez dotkliwych strat HP i rozsądnego % wygranych walk to nie ma o czym rozmawiać. Stwierdzenie że na tym uzbrojeniu można Togodummusa siekać nawet i raz na 2-3 wyprawy(co było by tragiczne i zupełnie nieopłacalne) jest wyssane z palca- mogę to stwierdzić na podstawie screenów, statystyk oraz informacji od osoby która mogła to przetestować "w praktyce" już jakiś czas temu.


  To co podesłał Gucio to już realniejsze podejście do tematu(tu nie można sobie pozwolić na brak paktów do statystyk których nawet w maxach brakuje w tych walkach :P ). Dla mnie jednak i tak na chwilę obecną bicie Taximagulusa i wyżej jest nieopłacalne i awykonalne z dostępnymi przedmiotami( chyba, że tak jak konta z de s201 ma się chorą przewagę poziomu i można sobie pozwolić na podbicie pancerza/obrażeń kosztem bloku który zrekompensuje nam poziom, ale wtedy i tak bijemy wysoko ponad lvl przeciwnika i mamy niski drop przedmiotów.

  Żadne eq na chwilę obecną nie da rade bossowi 170 lvl (mówię tu o regularnym biciu a nie o pokonaniu raz na 10 prób po odpaleniu Łask III poziomu)

  O dziwo, s1 i s25 pomimo normalnej prędkości są bardziej przyjazne graczom.

  Pomimo narzekania jak to oni mają źle w porównaniu do innych serwerów to akurat najwięcej życia tam jest :P

  Może dlatego, że s1 to połączenie w sumie 13 serwerów :S

  Pytanie było o odznaczenie, czyli chodziło o rozłączenie multi jak mniemam :)


  Rozłączyć konta może tylko operator gry, napisz ticket i skontaktuj się z GO swojej prowincji.

  po 1, mam lucki posepnosci, piekla link do postaci w sygnaturce przyjacielu ,oczywiscie balans brytani pewnie pomogl, ja widze teraz problem,a nie z przed balansu:) koske, moge na lepsza zmienic ale to nic nie da, na cilariusa sa potrzebne pakty :)

  No chyba sobie żartujesz jeśli rozpatrujesz jakąkolwiek wartość konta bez paktów :D

  Bez wb/zr nie ma niestety podjazdu(przynajmniej ja z paktami kładę Cassiego za każdym razem, bez paktów odbija się co 4-5 wypraw...)

  jak mozna narzekac na to ze daja za czesto swieto, wy na prawde nie macie czego pisac na tym forum? tym bardziej ze to jest robione pod serwery ,,szybkie,, bilans brytani by sie przydal, skoro sa takie problemy poza kasjaninem, i fakt te loszki juz dlugo sa robione :)

  Co do pierwszego się zgodzę, już nie macie na co narzekać na prawdę :)

  Co do Brytanii to był balans Cillariusa i wydaje mi się że jest teraz względnie prostszy do bicia(vide: nie pożera takich ilości hp na walkę jak wcześniej). Nodons i Cassi też jakoś przesadnie mocni nie są, trzeba się liczyć z tym że na tym poziomie należy już się zbroić w podziemne łaszki bo na samych luckach ziemii daleko się nie zajedzie.

  Nie zmienia to faktu że Taximagulus i jego obstawa w Kent osłabienia potrzebuje :)