Posts by JinXin

    Salutare, dupa o pauza foarte mare, am inceput sa joc din nou gladiatus, pe provincia 32, am facut 95 intr-o luna [Nimic neobisnuit]


    Care sunt problemele astea care ma deranjeaza ce-l mai tare?


    -Atacurile din Provincie care nu sunt corect calculate sau chiar nu au nici un sens LOL !



    EXEMPLE ---- Eu am 95, 300 statusurile, 600 daune! Si ei au 100+ 500 statusurile, full rosu, si costum din Lumea de dincolo [ Atacurile astea se tot repeta x3 x4 depinde]



    Dupa ce ca dai pe Provincie atacurile doar pe inactivi si te alegi doar cu 500 gold sau 2500 pe turma, si faci greu statisticile, vine unu ca asta si iti da 3 atacuri si sau dus statisticile in corhaz!



    DROP ---- DROPUL DE ITEME PENTRU RESURSE ESTE DEZGUSTATOR [ dupa ce ca serverele sunt goale mai cad si foarte greu iteme porto sau red] aceasta chestie face jocul foarte greu de manipulat!



    Chiar nu vede nimeni ca, din cauza asta nu se mai joaca lumea, ca e prea pay2win fara nici o eshivare!


    Voi credeti ca cineva plateste cate 10+ rubine sa faca o resursa rosie? OMG BOYS



    Evenimente inutile, ex 150 exp in arene, ce sa fac cu el? cand eu am 3 jucatori care sunt din liga mea? si aia sau lasat!



    !!



    ACESTE CHESTII TREBUIE REMEDIATE SAU RE-CALCULATE