Posts by Tornemtorka

Hej , takie pytanko czy ktokolwiek wyczytał gdzies czy GF ma zamiar wprowadzić lochy na 120lvl +? I co możemy jako zwykli grajkowie zrobić by zachęcić kogoś do zajęcia się tym tematem ? :)

Przy odpaleniu Bogów i olejków Txiego można bić i wygrywać 9 na 10 walk , i generalnie wszystko można było by przegryźć gdyby nie fakt że NIC Z NIEGO NIE DROPI ! brakuje Prefixów i Sufixów na wyższe lvl,e i to należy zmienić , nie robić rebalansu krainy po to by móc dropić więcej Accy i Quinty .

Najlepsze zestawienia to Ursusy i Sebastiany Posepności i Piekła które mają max 170-180 lvl i co dalej ?

Broń Gai Posępności Piekła które mają 20 różnicy w obrażeniach

Nie ma najlepszego EQ , bo co byśmy nie wykuli to wysokie lvl,e będą miały ze sobą 50% szans na wygraną bo tak to bywa na arenach że przegrywa się osobami 30 lvl niższymi z róznicami 10tyś na pancerzu i 300 na obrażeniach .

totalna bzdura :) cóż Ci da + 10% na zadanie ciosu krytycznego skoro bez paktu stracisz około 15% że w ogole go trafisz ... ? tym bardziej że Taxi i tak ma 0% na blok krytycznych trafień , on wykańcza wszystkich swoim dmg i podwójnym trafieniem bo ma prawie 4k charyzmy i tak też pokazują to raporty z walk z nim :)

na dzień dzisiejszy nie ma w tej grze ekwipunku na te bossy :) a arena i tak jest taką loterią że generalnie jakiego byś ekwipunku nie ubrał to masz 50% na wygraną z lvl 150 + :) takie moje skromne zdanie :) jeśli wyślesz mi raporty walk z Taxi ile walk na 25 wygrywasz w takim zestawieniu to zwracam honor :)

Taki wysnułam wniosek czytając o co walczysz, twierdzisz że speed s mają za dużą korzyść z eventów dzięki szybkości rozgrywki , co za tym idzie ich postacie rozwijają się szybciej .

To napisz mi proszę z kim chcesz konkurować ? tylko z 1x ? z grupą grajków z którymi się tłuczecie od pewnie kilku lat? w takie grono już nikt się nie wybije z 1x bo blokuje go czas.

a My z 2x z kim mamy walczyć na miedzy-serwerowej ? skoro 150+ lvl sa tylko u Was? mogła bym atakować Zachwianego i DatPura bo mają odpowiedni lvl haa to dopiero była by rozrywka atakować 2 osoby cały czas :)

Spokojnie , dojdzie do takiego momentu że 5x tak wypruje z lvl,em że będą widzieć tylko siebie na arenach a x1 zostanie w tym swoim gronie tak jak bardzo tego pragniesz :)

Ja widze to tak...

Na siłe chcecie udowodnić że 5x nie rózni się od innych s ... Gucio na siłe chce udowodnić że 1x nie ma możliwosci konkurować z x5

Otóż jeżeli gra daje mi możliwość wyklikania w tym samym czasie wiekszej ilosci wypraw to logiczne ze zdobede wszystkiego WIĘCEJ ! jak tylko mam na to czas ! Gdybyś grał na s1 to na dzien dzisiejszy nie miałbyś 131 lvl , ja nie miała bym swojego itd :)

Za rok czasu jak dalej będziemy klikać w tą utopię to oczywistym jest że 5x będą mieli najwyżej lvl,owe postaci

Sama gram na 2x i widze jak można deptać już grajką z top20 :) sądzisz że gdybym grała na 5x miała bym mniejszy lvl niż mam teraz? i tylko dlatego że nie gram na 5x nie mam prawa się wypowiadać o tym s ... :D? nie gram tam bo gdy zaczynałam to jeszcze go nie było , a szkoda czasu żeby zaczynać od początku i komuś udowodnić że da się zrobić coś szybciej !

Ubolewam tylko nad faktem że gra wyżej traci sens , nie da się wykuć nic lepszego z eq prócz broni które na wysokich lvl zwiekszą nam o troszeczkę dmg a czym wyżej tym bardziej spadną nam % na blok i krytyk , wyprawy jak już napisałam są nie do zrobienia a twórcy gry mają to w poważaniu , może kiedyś się to zmieni... tylko kiedy ?

A Wy dalej polemizujcie o tym jak to ciężko wyklikać taki ogrom wypraw :( i jak Was palce bolą od kilkania aren na trudnym stroju :(

Gucio niech dalej polemizuje na tym jakie to niesprawiedliwe że ktos mógł w takim krótkim czasie zrobić wyżej lvl,ową postać :( jakie to straszne że w speed s pompują jak Amerykanie ! a na s1 Ruskie Marksa i Lenina !? :(

Tyle ode mnie , Pozdrawiam Tormentorka :)

"są trudne" :D haha popatrz na ss tych mobków w innym temacie , napisz mi jakie eq mam wykuć by móc na 170 lvl takiego mooba ubić i będe wdzięczna :) te wyprawy na dzień dzisiejszy jeśli nie wprowadza czegoś nowego są NIE DO ZROBIENIA , i nie zrozum mnie źle , ja nie płacze ani nie żale się , tylko przedstawiam jak wygląda sytuacja po wbiciu 160 lvl .

A skąd mam informacje że speed s sa łatwiejsze ? bo sama na nim gram HELOŁ :D i szczerze nie ma sensu wylewac tutaj banałów o tym jak to s1 jest pokrzywdzone bo wszystko dzieje się za wolno , a s35 że wszystko dzieje się za szybko i przez to wcale nie gra się łatwiej :)

Jeżeli kogoś tak boli to że szybsze servery rozwijaja się szybciej to niech się za przeproszeniem walnie w łeb ! bo dziwne było by gdyby tak się nie działo...

Porównywanie x1 do x5 nie ma najmniejszego sensu :) Oczywiscie że na speed s gra się szybciej a za razem ŁATWIEJ ! bo zamiast tworzyć postać 10 lat robisz to w 2 lata :) taki byl cel by zachęcić ludzi do pompowania gotowizny w gre , by mogli szybko zrównać się z osobami 150 lvl + z s1 s25 , ale popatrzmy ile z szybkich s takich osób jest ? 150 lvl można na palcach policzyć na dzien dzisiejszy, bo są to jak się nie myle 3 osoby licząc także mnie, a reszta ? grajki 120-140 które tylko kują kują i kują :)

Walki na arenie wyglądają jak wyglądają , oponenci 130 lvl tłuką tych ze 160 :) z Pozdrowieniami :)

Nie ubieramy się po to by wygrywać na arenach bo cobyśmy nie wykuli to mamy ze sobą 50% na wygraną :)

Wyprawy Kent i wyżej są nie do zrobienia bo itemy są za słabe ! a realne szanse z kimś kto ma statystyki ponad 3k + będziemy mieć na poziomie 250... :)

Normalka :) jeżeli jest w Twoim przedziale lvl,owym i wyskakujesz mu na CT Pro czy Arenie Pro to może Cię atakować nawet i 100 razy dziennie :) tyle że po 5 walce dostanie tylko premię , i nie będzie mógł zrabować Twojego złota .Ty też możesz atakować tą samą osobe na CT Pro a po 5 walce wyskoczy komunikat że walka jest niehonorowa :)

Witam serdecznie :) w końcu udało mi się tutaj dotrzeć po wielu próbach założenia konta na tym piekielnym forum... więc!

Wyczytałam wszystkie Wasze posty po czym wnioskuje że nikt tego bossa regularnie nie ubija co wcale mnie nie dziwi :) mam takie pytanko czy tam dalej , na Bródzie jest cokolwiek lepiej czy dalej te potworki są po prostu NIEBOTYCZNIE mocne :) ?