Posts by Danger

Karşı tarafın ihlali neydi? Bana özgüvensiz demesi mi? Ben şikayetçi olmadım ve gereken cevabı da verdim. Rahatsız olsaydım kaldırılmasını isterdim.

Luck kaldırdığın post için bi söz söyleyeyim. Üstteki duruma geliyor belki ama cevabım burada gözükmeyen soruyu da ortaya çıkaracaktır.

Etkinlikler foruma anlık girişi sağlar. Ortada güzel muhabbet dönmediği sürece süreklilik olmuyor. Gelen etkinliğe gelip gidiyor. Ha etkinlik olsun mu tabii ki olsun.

Sonra postlarınız kaldırılınca bana ve yöneticilerime laf yapıyorsunuz, hoş değil.

"Burası rekabetin yeri değil" cümlesi temiz. Gerisi için kaldırılmasına söz edemem. Tartışılacak bir konu. Bunu da kaldırmak yerine dilerseniz tartışma başlığına taşıyabilirsiniz.

Bi alıntı yaptım diye (anlamsız da değil, post istenilen mesajı verdi) kurallarda sadece alıntı yapmak yasak bunu kaldıralım diyorsunuz.

Biri bana özgüvensiz vs. dedi. Cevabını verdim tartışıyorduk. Küfür yok, ihlallik durum yok. Ama siz kaldırın. Aman ağzınızın tadı bozulmasın. İnsanlar düşünerek bir şeyler yazmasın. Her yazılan her zaman pozitif olsun. Kötü olan hiçbir şey de düşünmeyelim, hayat toz pembe.

Ben yeri geldiğinde tartışmak istiyorum, bu başlık uygun değilse uygun başlığa yönlendirin ama size göre hiçbir başlık uygun değil.

Yeri geldiğinde mizah da yaparım, buraya boş yapmaya geliyorum ama bu boşlar iq içerdiği için saçmalık olmuyor. Ama mizah da gardiyanlara takılıyor ve ne heves ne şevk kalıyor.

Artık beni herhangi bir şey şaşırtamaz diye düşünüyorum, o duruma geldim.

Bir gün Günaydın yazsam ve öğlen oldu ne günaydını diye kaldırsanız itiraz etmem mesela.

Foruma davet için sadece mesaj göndermek yetmez. Burada güzel muhabbet dönmeli ki gören katılmak istesin. Yıllar yıllar önce foruma uzak biriyken sayfalarca muhabbet okuduğum olurdu. Son zamanlarda ise bırak foruma katılımı, olanı da kaybettik.

Merhaba,

s6 Danqer nickiyle tanındım. 2011 den beri Cehennem.Melekleri ittifağının kuruculuğunu sürdürüyorum. Aktif olarak oynamıyorum.

Şu anda aktik olarak s32 de Jupiter nickiyle oynamaktayım.

Doğum: 20. yüzyıldan bir gün.

Aslında hepimiz alışkanlık olarak forumu sık sık kontrol ediyoruz ama çoğu zaman yazmıyoruz.

Benim yazmamamda yönetimin postlarımı kaldırması başlıca sebep. Size göre ihlallik olan bana göre değil. Kuralların yorumu kişiden kişiye değişiyor.

Tanışma bölümüne zaten kullanıcı başı bir post düşer. Herkes isterse kendini tanıtır (istediği doğrulukta). Sohbet olursa spam olur.

Oyunda çok az kullanıcı var. Forumu kullanan toplam 10-15 kişi anca vardır. Oyuna etkisi olur diye istiyorsan direkt yüksekskor son 7 günden online gördüklerine mesaj at tanış derim.

Forumdan görülüp de oyundan bu konuda mesaj alma olasılığın çok düşük

Bizim sohbet tayfası aşağı yukarı belli. Mesele dışlanmak değil de maç zevk vermiyor. Hakem de her nizami omuza faul çalınca seyir zevki olmuyor. Birkaç hafta kadro dışı kalma niyetindeyim

Günaydın ve iyi geceler dışında bir şey yazma diyorsanız bir şey yazmayayım madem. Robot değilim ben fikir belirtirim, tartışırım.

Hakaret yok, gerçek manada ihlallik hiçbir şey yok ama her zamanki gibi kaldırın. Sonra burası niye sessiz dersiniz.

Tahrip için kask öneririm.

Beden zırhı ve kalkan yüksek zırhlı olmalı bana göre. Beden zırhı luci cennet. Kalkan karizma vermediği için istenmeyebilir ama ben onu da luci cennet yapardım, yaptım da.

Takılar şükretme olabilir. Tahrip yapma, güç vermez.

Hatta şöyle bi öneride bulunacağım. Kaskı taliths yalnızlık yapabilirsin. 105 e kadar sırıtmaz.

2 şükretmeye de gerek kalmaz böylece.

Narin de basman gerekir zaten