Ale.. Ale... Wszyscy aż do Michalusa w teamie nie dostają wynagrodzenia za to co robią, to wolontariat. Nie mają realnego wpływu na to w którą stronę idzie ta gra więc o co Ty teraz pijesz? Jakiś praktykant źle ustawił czas, zdarza się. Trzeba hajs do bankiera schować i czekać na listopad xD
Tu sie z toba nie zgodze , a takiego gowna od poczatku istnienia tej gry jeszcze nie bylo . A ze koniec gry juz blisko widze po ilosci osob dostepnych na roznych serwerach i nie tylko polskich ... bywajcie