Üdv, valami nem igazán működik. A jelszóval van valami probléma, mert megint nem fogadja el a lobby,
Ez az e-mail cím már hozzá van kapcsolva egy Gameforge azonosítóhoz. Ha Lobby azonosítód hozzá szeretnéd adni ehhez a Gameforge azonosítóhoz, kérjük, írd be a Gameforge azonosító jelszavát!
Itt nem akarja elfogadni a jelszót. Miközben már elvileg regisztráltam a gameforgnál.




