Posts by zhellkude

arkadaslar merhaba. bugün yine oyunu oynarken söyle bir mesaj aldim

"hello
    warning
    next time you dont link a multi/ip share and/or have contact between them ,you will be banned.

GA
    Ares"

bu ne demek oluyor? su anda ayni serverda oynadigim 2 tane hesap var ama ikisi arasinda hicbir sekilde yardimlasma vs. olmadi. bir tanesi main hesabim diğeri ise main hesabımdan farklı bir ittifakta ve sadece oraya bağış yapmak için oynuyorum. bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Üstümüzde olan yüklü parayı bi para çekine dönüştürsek ve o depomuzda saklansa, istediğimiz zaman kullanabilsek çok güzel olurdu. Eğitim etkinliklerinde vs. sürekli itemleri sürükle sat-sürükle sat 2 saat boyunca eziyet çekmezdik. Şimdi diyeceksiniz kasa yap, her zaman kasa yapacak adam olmuyor ve kasanın da bi komisyon parası var.

Daha önce söylendi mi bilmiyorum ama oyuna banka gibi bi şey eklenmesi gerekiyor bence. İstediğimiz zaman paramızı aktarıp istediğimiz zaman paramızı çeksek hem para kaptırmayız hem de içimiz rahat olur.

Eşyaları sandıkta biriktirip hepsini toplu olarak satmak da olsa hoş olurdu..

Diğer online oyunlara göre çok fazla oyuncusu olmayabilir ama bu oyun için bir mobil uygulama gerekiyor bence.