Posts by Thalvith
-
-
-
5 bahaha

-
-
Szerintem a Middletonz az internacabb mint Pápai de ha azt nézzük, hogy a képviselőnknek legyenek magyar vonásai a zenéiben akkor nyilván Pápai

Egyébként a többi ország közül eddig ez tetszett a legjobban: -
Szép napot!
Hová tűnt az avatarom? Ki törölte és miért, vagy mi történt?
ordogi s18
Az avatarod természetesen senki sem törölte ki saját kezűleg. Valószínűleg a karbantartás közben történt valami rendellenes működési zavar. Kérlek próbáld meg újra feltölteni és ha továbbra is fent áll a hiba akkor jelezd nekünk a hibajelentésekben.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-