Posts by SiringaCZ

Samo fórum mi disabluje příspěvky, je to tím že to edituju?

Sorry za doublepost a offtopic ale vážně mě to štve :D

můžeš být v klidu, i já jsem měla double post. Systém tohoto fora je velice zvláštní, ale věřím tomu, že ho všichni jednou pochopíme :D Jinak každý edit se eviduje a může to pak zmást

Stejně je mazec, že israel má vlastní fórum, kde pomalu ještě nikdo nic ani nepřispěl, ale my, češi kteří si pomalu v každé sekci stěžujem ještě nic takového nemáme :D

to je možná ono, jen si stěžujeme, tak nás nikde nechtějí :P

Kdyby měly všechny komunity své sekce, tak je to forum šílené, ono upřímně, se mi nelíbí ani tak jak je. Když už děkuješ Mua, tak věř, že já žádné informace o eventech jako SBM nemám. Ale tak ono je lepší kritizovat...

Člověk by si řekl, že nové forum odradí rejpaly a ono je to naopak koukám. Jinak já nesdílím váš názor, že je to aktivitou týmu, byť vám se tento názor líbí. Změny nejsou jen u Gladu, ale u všech her, kde nebyl už takový zisk, jaký se čekal. První byla west cosi, co nikdo nehrál a sloučili díky tomu fora. Uvědomte si, že hry toho typu už nové hráče netáhnou. V době xboxu, MMO RPG atd. nemají naši hráči důvod hrát. A těch pár co hraje to nevytrhne. Jsme malá země a herní základna není taková jako např. v Německu.