Posts by Majuska

Presne tak nad tým sa už netreba zamýšľať, má to len jeden háčik, a to, že ten pohár sa bude plniť a keď sa naplní, šup zmazať a už nepáchnuť :) A na reakciu typu, že sa máš zlepšiť a mu to potom vrátiť to je asi len na rozveselenie, alebo potom je smutné, že v dnešnej dobe je niekto tak matematický slabý a nevie +- */ ... lebo keď má niekto 10+ lvl a k tomu je na speed servery a ty na klasickom a on urobil za necelé 2 roky 123 a ty za 7 rokov 113 tak to ho dobehneš určite,..... AVE ľudia :)

Noo ja už si nad tým ani hlavu nelámem, hrám túto hru aj z nejakými prestávkami 8-9 rokov, ale to čo sa deje posledný rok to už naozaj je len strata času, bez zmyslu hrať,... dám tu aj screan, čo vidím každý deň a to víťazstvo, to je len haluz, to väčšinou tam nie je,.... môj osobný názor je taký, že vedenie sa rozhodlo aby maximálne znepríjemnilo hru ľudom čo to hrajú dlho, útoky ľudí sú vždy tak 10+ lvl viac, kedže som 112 tak oni od 121 + až po 140,... v aréne vidím podobných ľudí kedže mám tréningy skoro všetko *5, čo znamená trénovať je blbosť,.. túto hru postavili absolútne na hlavu ale úplne a už je naozaj len otázka času kedy, každý kto bol dobrý a hral sa nato vykašle,..

. TVkUIJk9Co.png

takže nepanikár, ale zvykaj si na novú dobu a nové pravidla, ale jednoducho vymaž postavu a nerieš, podľa mňa najlepšie riešenie.

Ešte tu dám sccren zo štatistikami, aby bolo vidieť, že ako som bol natom a dnes už ani vyhrať človek nedokáže,........

EKjC7sJxlJ.png

Dobrý deň, tiež neviem kde dávať návrhy na hru, tak ak to sem nepatrí tak to poprosím o presunutie inam. Kedže sa Aréna a Turma stala zem bez zákona, tak by som uvítal novú možnosť v hre a to "vypnutie provinčnej Arény a vypnutie len provinčnej Turmy" prečo tento nápad, aj keď mám solídne tréningy a veci na sebe v Turme som stratení, nemyslím, že len ja ale viac hráčov a to kvoli vzniku abnormálneho počtu speed server,... ludia čo majú všetko xnásobne rýchlejšie sú nedobehnuteľní a tým všetci hráči na na starých serverov sme ľahká korisť pre nich, lebo už od začiatku majú možnosť na lacné tréningy a nahromadzujú zlatu min. 5x rýchlejšie než mi na ostatných starých svetov, môže mi niekto vysvetliť ako mám niekoho takého dobehnúť a stať sa mu seberovným ? Z môjho pohľadu to nie je absolútne možné, a keďže sa stávame primitívnou a ľahkou korisťou pre týchto hráčov, chcem mať možnosť si vypnúť provincie, alebo iné opatrenie, ktoré mi túto možnosť dá ako napríklad migrácia na iný svet (PROVINCIU), ďakujem.

Keď, že Vás mám rád tiež Vám dám jeden typ namiesto rubínov môžete použiť Mobilizáciu a máte ušetrené rubíny + za každú použitú Mobilizáciu dostanete 3 bodíky do podsvetia :)