Posts by Aiakos

Zor kostüm ile yeraltına girmiş olabilirsin fakat

zor kostümü giydiğin zaman kostümler kısmındaki zor kostüm slotu boşalmıyor.

Yer dis pantere kadar zor ile devam edebilirsin bunda bir sıkıntı yok.

Dis pantere saldırmadan önce kostümü değiştirdiğin zaman mevcut kostümün parçalanacaktır ve bir daha kullanılmayacaktır.

Bu işlemi yaptıktan sonra dis panteri yendiğin zaman kostüm eklenecektir.

İzlemediysen Supernatural izle 14 sezon ve hala devam etmekte

Rush(2014) 1 sezonluk bir dizi baya eğlencelidir.

How to get awey with murder(Bir cinayetten nasıl sıyrılırsın)

"The Big Bang Teory" ve alt dizisi olan "Young Sheldon"

The Mentalist - Ciddi bir konusu olsada izlerken çok güldüğümü hatırlarım.

Benedict Cumberbatch(sherlock Holmes) Oyunculuğunu seviyorsan -Patrick Melrose - 4 bölüm olması lazım bir adamın hikayesini ele alıyor

Crazy addon diye bir eklenti vardı sanırsam bazen o programdan kaynaklı sakatlıklar çıkartabiliyor.

İlk önce bunu devre dışı bırakın sorun devam ediyor ise Tarayıcı ayarlarından çerezleri temizleyin veya farklı bir tarayıcı ile tekrar deneyin

2-9 arenada birinciliğe kasıyordum, 7 level olana kadar keşif felan attım para kazanmak için 7 levelden sonra sırf arena kastım oyunda o kadar kullanılmayan hesap varki 700 kişi geçtim ama arena 1.si olamadan bir üst lige geçicem arena savaşında bir ex gelirken birden iki üç exp gelmeye başladı sağolsunlar 1. olamiğicam

4. levelden sonra sadece arena kısmında savaştığınız sürece 1. olabilirsiniz.

Kasa sistemi hakkında eğitim etkinliklerinde felan . cok uzun zamanımız gidiyor al sata depoda direk satma butonu olsa bu bizlere çok yardımcı olur.

Kasa sisteminde bir değişiklik geleceğini sanmam

Arenalarda, intikam butonu ile ilgili olan sınırlandırma kaldırılsa iyi olmaz mı ? Rakibimiz bize istediği kadar saldırabilirken biz ona 5 kez intikam saldırısı yapabiliyoruz, rakibimizi arena da veya sirkte ararken de zor olabiliyor. Tabi işin şu kısmı da var, seviye yükseldikçe oyuncu sayısı azaldığından rakibimiz direk karşımıza da çıkabiliyor fakat dediğim gibi onlarca saldırıya karşı 5 intikam saldırısı hakkı yetersiz.

5 Saldırı hakkı herkes için ideal bence bir kişinin sana günde 10-20 kere saldırıp seni yendiğini düşündüğünde durum pek hoş olmaz bence :)

1-Npclerdeki orantısız güç için ilgili kişi ve kişilere durumu anlatan bir yazı gönderildi, cevap bekliyoruz.

2-Bu konu hakkında herhangi bir değişiklik geleceğini sanmıyorum.

3 ve 4 için detaylı bir bilgi aldıktan sonra bu başlık altından sizlere ileteceğim.

Yeni ahit

Dünyanın yaradılışı ile ilgili yorumlamış bir film

7 hayat

7 tane kız kardeş birlikte gizli saklı yaşamaya çalışıyorlar

Ben anlatamadım ama heyecanlı ve aksiyonlu birşey

Yeni başlayan oyuncular forumdaki kılavuzlara yönlendirilmeli. Özellikle kasa nasıl yapılır kılavuzuna. Nadiren de olsa oyuna yeni başlayanlar çıkıyor. Üzerinde çok para bırakıyor. Saldırıyorum ama içim gidiyor. Hergün saldırıyorum. Adamı oyundan soğutur. Bana yapsalar kaçardım.

Oyuna yeni başlayan veya oynamakta olan arkadaşlar destek sistemini kullanarak bize oyun ile ilgili soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Forum üzerinden de mesaj atabilirsiniz.

İyi oyunlar.

İyileştirmeci Mersenerinize takmış olduğunuz silahı arena karakterinize giydirirseniz kaybettiğiniz takdirde fazla can kaybetmezsiniz.

Çeviklik düşüren itemler giyebilirsiniz.

3. seviye tanrılardan kullanabilirsiniz.Diana'nın titremeyen eli çoğunlukla yansımalarda galibiyet kazandırır.