Posts by Chriger

Herkese Selam,

Veda etmek, veda mesajı yazmak hep zor gelmiştir bana, ama denildiği üzere her güzel şeyin bir sonu vardır.

2017 Eylül'den beri projem için elimden gelenin en iyisini yapmak için çabaladım, sert bir yönetici olmak değil sizlerle sohbet eden samimi biri olmak istedim, aktüel için moderatörlük yaparken bunu çok iyi yaptığıma eminim, gönül isterdi ki Moderatör kalalım sohbetimiz aynı devam etsin, bunu hep korumak için çabaladım,

Ceza vermek için can atan bir yönetici olmadım hiç bir zaman, insiyatif kullanmaktan ise hiç kaçınmadım, kimseye özel uygulama yapmadım, kurallar ne dediyse onu uyguladım.

Gladiatus'ta yönetici olup sizlerle tanıştığım için çok şanslıyım, sohbetinizi özleyeceğim, her şey gönlünüzce olsun, hepinizi çok seviyorum.

Saygılarımla

Siz Aktüel kullanıcılarımın deyimi ile Kraker Admin :)

Sakin arkadaşlar,

Net bilgi verme kısmını bize bırakmanızı öneriyorum, teknik sorular direkt bizi ilgilendiriyor, fikir belirtebilirsiniz lakin net yanıtlar vermemeye çalışalım.

Bayram zamanı geç dönüş sağlayabiliyoruz, zorlandığımızdan değil.

Tekrardan hayırlı bayramlar diliyorum,

Saygılarımla

Merhaba Değerli GladiatusTR Oyuncuları,

GladiatusTR Ekibi olarak, Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber Sağlıklı, Mutlu ve Huzur içinde geçirmenizi dileriz.

yq1o09.png

İyi Bayramlar!

GladiatusTR Takımınız

Merhaba Gladyatörler!

costumeevent_banner.png

16.08. -

23.08.2019 Tarihleri arası Kostüm Festivali olacaktır.

En güzel kostümlerinizi hazırlayın ve etkinliğin tadını çıkarın!

announcement_gladiatus_de_d48185d84c403b0ec801bbe333956c44.png

İyi Oyunlar!

GladiatusTR Takımınız

2017 Eylül..

o günden bugüne iyisiyle kötüsüyle, genellikle iyisiyle çok güzel anılar yaşadık, seni tanımak projelerinde görev almak büyük bir zevkti,yollarımız GF'de tekrar denk gelir mi bilmem ama reelde 7/24 seni darlayacağım emin olabilirsin, bu yüzden bunu bir veda olarak saymıyorum. :)

Her şey dilediğin gibi olsun, seviliyorsun. :)

Merhaba Gladyatörler!

Server Bakımı Sebebiyle Oyunumuza 20.08.2019 / 10:00 - 11:00 Sularında Reset Atılmaya Başlanacaktır.

Sunucular Bu İşlem Sırasında BİR MÜDDET Çevrimdışı Kalabilir.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Merhaba Gladyatörler!

09.08.2019 gecesi başlayacak ve tüm gün boyunca sürecek
    Mutlu Saatler uygulaması yapacağız

bu saat süresinde tüm yakut alımlarında %20 daha fazla yakut almış olacaksınız!

wysiwyg image

Daha fazla yakut sahibi olma şansını kaçırmayın,

yakutlarınızı anlaşmalara, centrioya, eşyalara... canınız neye isterse ona harcayınız!

En iyi dileklerimizle,

GladiatusTR Takımınız

Merhaba,

Hesap devir onayları, E posta ve lobi değişikliğinde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa ve güvenlik zafiyetine karşın ikinci bir duyuruya kadar mümkün olmayacaktır.

Konu ile ilgili olası gelişmeler bu başlık üzerinden duyurulacaktır.

Saygılarımızla

GladiatusTR Takımınız

Settings > Account Management kısmından nickinizi değiştirebilirsiniz, lakin 182 gün bekleme süresi veriyor, bu süre boyunca nickinizi tekrar editleyemezsiniz, eski nickiniz ise boşa düştüğü için alınabilir olacaktır.

Merhaba,

Forum Moderatörlerimizden Nemesis bu günden itibaren görevine Süper Moderatör olarak devam edecektir,

Bugüne kadar göstermiş olduğu başarıları yeni rütbesinde de göstermesi dileklerimizle.

Saygılarımla