Zdravim,
Je normálne, ak má niekto vyzve od 00:07 do 06:47 ráno celkovo 16x? Nebolo niekedy, že sa dá vyzvať maximálne 5x za deň? Nedávali sa bany ak niekto používal botov?
Vopred Ďakujem za odpoveď
Zdravim,
Je normálne, ak má niekto vyzve od 00:07 do 06:47 ráno celkovo 16x? Nebolo niekedy, že sa dá vyzvať maximálne 5x za deň? Nedávali sa bany ak niekto používal botov?
Vopred Ďakujem za odpoveď