Posts by miskopavlik45

    Zdravim,


    Je normálne, ak má niekto vyzve od 00:07 do 06:47 ráno celkovo 16x? Nebolo niekedy, že sa dá vyzvať maximálne 5x za deň? Nedávali sa bany ak niekto používal botov?

    Vopred Ďakujem za odpoveď