Truskaweczka
Igazad van. De a tiltás is jogtalan és amit Művel velem maeve. Az is durva főlleg hogy minden szerveren botoznak több 100ember.. akkor miről beszélünk. Update ide vagy oda.. semmi értelme így ennek. Ha ez szabály szegés akkor tiltsanak ki mindenkit nem egységes ez az egész.. főlleg hogy Románok botoznak s59 szerveren. 95% csak Román játékosbol áll... a legmocskosabb nép... és engedik őket csalni?? Térjetek már észhez....