Posts by AKLISUS1
-
-
-
-
-
-
Bože,
stále dookola to isté sa tu točí...už musí každý hádam vedieť, že to podsvetie funguje ako funguje. Kedysi som sa nad tým rozčuloval, ale dnes som už aj ja pochopil, že ak tam nechcem ísť tak nemusím. Ak vás to oberá o čas a rubíny, ktoré si nechcete mínať, tak tam proste nechoďte. Je to na každom z nás či si to prejde alebo nie. A ak ten kostým proste stojí za to, tak netreba fňukať. Aj GO chcú žiť....



-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Selar... ved ja to beriem sportovo a rozumiem tomu, ze ked nie som dost silny, tak dostavam vyprask...iba mi prislo, ze vo vseobecnosti bolo dodrziavane 5x a staci, ale akosi mi uniklo, ze to uz je stara pesnicka...ale som clovek prisposobivy podmienkam...v dnesnej dobe je dolezite sa vediet prisposobit a vytazit z minima maximum..

-
neostava nic ine, len byt lepsi a rozmlatit to na prach...ale je to vyzva...sa mi pomalicky rozsiruje zoznam ...sem tam niekto vypadne, ale vacsinou pribudaju...a take ze rozdiel 7-8 lvl..clovek si ale zvykne, ved o tom hra je