Posts by AKLISUS1
-
-
today with my brother...thank you for your watching and subscribe
-
-
-
this is my playing
-
-
-
fuuuha...asi to nehras dlho, ked hladas v tejto hre ferovost...popozeraj aj dalsie ferovosti tu na fore... vela stastia v hre..
-
-
-
-
-
-
-
-
Ahojte,
chcem sa len skusit popytat...som uz uroven 104 a pravdupovediat, este stale nemam vstky casti zakladkych kostymov...mate niekto skusenosti, kde by snad padali castejsie alebo nieco ine ? Pride mi e uz som dost velka uroven na to, aby som nemal komplet tieto kostymy
-
-
-
presne to robim aj ja...i ked som ovela slabsi, ale vzdy sa postupne zlepsujem a potom to dostavaju naspat ti, ktori si to poziciavaju...tak je proste hra...aj teraz uz mam zapisanych tak 3 kandidatov...v jednej pesnicke sa spieva...pride cas, vsetko sa otoci a nas stroj, lavinu roztociii...



-