No, ja som bol top 3 keď som končil a teda nemal som s kým hrať - nebolo koho napádať a podobne, takže za mňa dobrý ťah to spojenie, len mi to pride také chaoticke, to označenie serverov, highscore kde je tenj môj spolok comsom vtedy mal sa mi nepodarilo nájsť atď.
Každopádne vďaka.chlapi.
No a s forom sa čo stálo? Tu je to na 1000% horšie
je to dobry tah uz chcelo dlhsie to spojenie serverov ja som bol TOP 2/3 a tuto mam spolok v TOP5 takze pohoda