Posts by besta

Tam olarak aynısını düşünüyorum ben de.

Sayın liderim merhaba,

Siz açılacak il hızını kararını verirken hem oyuncuların hem de şirketin çıkarlarını düşünerek karar vermiyor musunuz? Artık oyuncular, yeni nesil ve çoğunluk hızlı il istiyor. Şirket de bunu bildiği için hızlı il tasarlıyor, geliştiriyor fikrimce. Sonuçta talep olmasa hızlı il çıkarırlar mıydı?

Benim demek istediğim alan memnun veren memnun, olan eski oyunculara oluyor maalesef.

Arkadaşlar x1 ve x2 hızındaki illerin yaşadığı dezavantajları biliyor ve iyileştirilmesini destekliyorum. Fakat oyunun ilk çıktığı zamanın ardından yıllar geçti. Doğal olarak yeni nesillere, eskiden kaybedilen oyunculara vb. hitap edebilmek için oyunun ve şirketin de günümüze ayak uydurması lazım. Yani ortada bir hata yok, şirket kasıtlı olarak para kazanmak amacıyla hızlı illeri açıyor açacak da hatta ileride x10 x20 vs vs onları da göreceğiz muhtemelen. Netice olarak hepimiz bu sistemin kölesiyiz, aynı şekilde ben de. Ha ben naptım direkt x1 i bırakıp x5'e geçtim. Köleyim ama eğleniyim bari dedim.

Yıllarca emek veren insanların hesaplarından tabi ki birden vazgeçmelerini beklemek yanlış olur. Bu durumda ya onların hesapları x5 e aktarılmalı ya da pro arenadan kendi hızındaki illerle eşleşmeliler.

Son olarak tartışmalarınız yakınışlarınız bana artık anlamsız geliyor. Şirket bunları bile bile yapıyor zaten. Modlarım raporuna eklese de üst birimlerine iletse de çok bir şeyin değişeceğini sanmıyorum

Ganimedes Modum bu x5lerdeki yeraltı NPC lerinin zorluk derecesiyle ilgili çıkan dedikodulara ben de inanmaya başladım sanırım. Kerberos tamam da aeakus hakkındaki düşünceleriniz neler? Çok da güçlü olduğunu düşünmüyorum ama nerdeyse her kolay yeraltında takılmaya başladım. Fikrinizi merak ediyorum

Ah keşke bizim dükkanlara da düşse turuncu mersener

Gözün aydın besta

Bir türlü öğrencilikten kurtulamadık,hayat zaten öğrenmekle geçiyor :/

eyvallah abi çok da güçlü değil ama kırmızı olunca bir hoş oluyor insanın içi tabi :)

darısı sana inşallah

İşte öyleydi ama sanki o kalktı gibi diye hatırlıyorum, etkinlik öğesinin altında yazan "sadece şu zamanda kullanılabilir" ifadesi kalkacak falan muhabbeti vardı ondan sordum. teşekkürler

Modum merhabalar.

Bu etkinlik öğelerini kullandığımız zaman kostümün bonuslarını alıyorduk giymeden biliyorsunuz, bu ögeler de sadece etkinlikte kullanılabiliyordu o artık kalkmış mıydı? Yani kostüm festivalinde ra yı giyip üstüne etkinlik ögesini kullanıp bonusları 2ye katlıyabiliyor muyuz artık?

doğrudur katılıyorum :D

ama ben arenayı seviyelerime göre daha az giyiyorum ya sıkılıyorum genel olarak keşif kostümünde keşiflerim azalınca alttan bir film açarım ara ara bakarım birer ikişer keşif atarım böyle sırf oyuna bağlı kalmayı sevmiyorum

aynen tabi ben de daha zor giymem kolay alıp keyfime bakıyorum daha az vakit ayırıyorum oyuna. ^^

NeqativeLife geçen görev etkinliği geldi hatırlarsın onda 3 zor 1 kolay giydim, yanlış hatırlamıyorsam etkinlik 2 gün sürmüştü max 5 saat uyumuşumdur. kostümleri de enerjim yettiğince verimli kullanmaya çalıştım, 8 saat falandır yani senin gibiyim. :D