hahahh kopiuj wklej ale nie ten temat :)))
no na 2% to afrenalinka skacze na takim antku piekla 100 czerwo bez dodatkow hahahaha
hahahh kopiuj wklej ale nie ten temat :)))
no na 2% to afrenalinka skacze na takim antku piekla 100 czerwo bez dodatkow hahahaha
kłódke poprossze bo raczej ja moge resazta na michalka stronie jest
copyright to 200 kola bd niedaga
polowe dam ci
hahah widzicie ceny srebrnyh dodatkow ahhaha
2 dni kazdy dostawal dodatki a teraz wystawiaja po 4,6kk czyli lepiej niz , 2 x drozej niz zwykle po tym jak kazdy 2 dni dostawal dodatki
polskie podejscie do interesow ![]()
chyba dla gca ![]()
no to ciekawe kiedy polacza s1 i s25 ![]()
Czy coś w tej grze jeszcze nowego wprowadzą czy będziemy tylko klikać jedno i to samo cały czas???? kiedy jakies lochy???
zapewne odpowiedz to
"pracujemy nad tym , damy wam znac a poki co kupujcie ruble !!!)
8
przecie jest ładnie
9
Gerald ja Cyberpunka już przeszedłem, ale na kompie, mało tego, zrobiłem dwa zakończenia
chcialbym miec tyle wolnego czasu co Ty
![]()
6
// Proszę ładnie liczyć po kolei ![]()
// M3nthos
i powiadomienia sms o nie odstawionej paczce ![]()
w rynku wadministracji powinna byc mozlwosc dodania wpisu jaka paczka jest za ile (24h)
pod logiem rynku xd