1 000 000 0002855
Posts by Gerald
-
-
no to dex masz poł roku prezerwy jak dracol dal olimp xd
-
-
groob na twoi poziomie takie coś wrzucać hahaha
-
-
-
- New
Ave,
W dniu 11.03.2021, wymienione niżej serwery będą miały przerwę techniczną, której powodem jest modernizacja/wymiana maszyn.
W godzinach 9 ~ 10 rano:
- PL 46
W godzinach 10 ~ 11 rano:
- PL 1
i o 9:32 wylaczyliscie s1
super fajny timeing grrrr
-
-
-
kiedy event kostiumowy po wielkanocy grrr
-
ban za gre w gladka na bocie xdxd
-
-
-
-
tak siedze w tej brytanii ,pacze na ten dzisiejszy "buff" az szkoda pisac , za to mikroeventy i eventy co miesiac xd
-
-
5
nie kazdy jest beezrobotny wiesz laska

30 sec max ludzie spedzaja na forum i to jak sie nie wkurzy tym 0 na modzie
-
tuz na tym polega zeby psac o osobie ponnize co nie ogarnia czegos
simple :
mycia garow
-G- ja nie ogarniam bo mam zmywarke

zaczne wiec
- kto nie ogarnia gotowania
-
Display More
hahahh kopiuj wklej ale nie ten temat :)))
wydaje mi się odpowiedniejszy bo tu luźna pogadanka a w tym początkowym to głównie ogłoszenia o kupnie/sprzedaży

no na 2% to afrenalinka skacze na takim antku piekla 100 czerwo bez dodatkow hahahaha
Antek to kryształ, więc to jeszcze nic takiego. Spalić dowolnego lucka 100% red to już ból. Albo jakiegoś Gracjusza. Na samą myśl już ciśnienie się podnosi

jakie gracjusz psze pani ja tu 96 lv
-
2832
happy vale. day evryone
