Posts by Gerald
-
-
@nighmare
kurde masz wpływ na GF? jesteś osoba GA SGO i wogle czy ich aż tak *ciach* ?
nie obraż się alle Bathekkkk byy się wstawil za byle graczami
*ciach* wiecej niz mogliscie ---- znowu
znowu dostane bana za to co kazdy chce napisac
-
a ja bym to tak zrobił by nie bic się na arenach na serwerach tylko zerowac ENG
Grzeq16 jak Cie połaczono ?
mnie bija 120 lvki super fajno bo mam 100 lv po to sie bylo trenowac i kuć by mnie bili eq ?
pokażmy im hahahaha
szydera full opor
-
najlepsze jest to że przed połaączeniem była na s1 wojna o jedzenie na aukcjach, a po połączeniu jest yle samo żarcia tylko na 4x więcej ludzi
nie przemyślane z deka
-
zauważyłem
ogólnie miałem kostium z łatwego hadesu po lewo w bufach godzina a na postaci brak kostiumu
-
12 h łączenia serwów i dalej nic
a niby dziś ma wrócić dostęp
co tam na ap i cp za rzeżnia zapewne jest w stosunku do s1 graczy
:<
-
-
-
Dlaczego aska zmmienillas gildie na jakies sami swoi
zdrada mutantow
pf[...]ff
pojade was po calosci w calym zakresie poziomow
ciekaw ile mozecie miec przegranych walk z rzedu

Bodzio tu był.
Gerciu bądź grzeczny..
-
tak jakbnym nie mial tego ustawionego

tylko raz dziala raz nie
-
ta gra sie stała się bardziej posrana niż zwykle.
nic mi nie zapamietuje 24h na rynku ustawione mam ale 2h mam na stocku aukcje to samo zawsze zamiast amuletow mam bron
strach sie bac gf upkow
-
-
kofam Cie bodzio za to ze zawsze mnie upominasz
nie odbiegajac od tematu to kiedys barcius to czynił
-
a ja z drugirj stronuy pamietam omercie :0 polowałem, na smoki jak one na mnie. w sercu zawsze marcin de best tatarek rip yoda amaka
ja to typ z tawerny no i fela asia tez ja kocham platonicznie , ja tu 8000 znakow z pozdrowieniami mogłbym popełnić
\
nie kofam modkow bo mnie banuja

Gercio, znasz Regulamin Forum a nadal brzydko piszesz. Nie rób tak więcej
Bodzio1992
-
a taki temat jak komus sie chce wspominać

-
tak
#end
-
bryyy
da się np poprzez support uzyskać dokładną informację kiedy konto założyłem ?
bo laa juz nie te a kto nie ma w głowie ma w ....klawiaturze ,w tym wypadku

-
kupię zwoje
postępności
pogromców
nick
Gwynbleiddd
-
jest mozliwość odłaczenie multi z kont?>
Ponieważ mam 3 konta w jednej niepowrtarzalnej gildii na s1(s5) i stałek nie moge robić bo multi mam
GA odpowiedz
znaczy się
Jest, tylko nie dotyczy to swoich kont.
Jak również pamiętaj, aby nie wywoływać CM bezpośrednio jeżeli, dobrze wiesz,
że to nie przyśpieszy/rozwiąże Twojego zapytania lub problemu.
Bodzio1992
-
nienawidze was ,,po co ja to zakladałem :<