Posts by Gerald
-
-
truskaweczka powiec przecie gdzie stary de best ukrywa sie na tym świecie

wyrocznio moja xd
-
bryyy
czemu w gladku nie moze być opcji auto naprawy całej postaci,ok jak masz jedno konto ale co 3 dni kilka kont stołować(że tak się wyrażę) to męka
65 h po naprawianiu znow musze naprawiac buty piscionki juz sie odechciewa troche
-
-
3 668
-
3 655
-
dziekuje slicznie
-
3 632
-
takie pytanie jest gdzieś lista samych hadesowych pre i sufiksów ?
-
-
daga to nawet avka nie ustawila

truskaweczka ja dojade
na orlenie kawe zrobimy
albo w kawiarni jakies ja lubie kawke irish whisky bo [DOBRA] jestGerciu, bo się będziesz musiał za jakiś czas obrazić na mnie, jeżeli brzydkie zwroty nie zostawisz dla siebie..
Bodzio1992
-
when we make 1kk what will be a challange?
3524
-
a jakie to lochy ? jaki lv ?
-
na rg mozna na lighcie dodatki kupic i za ruble tez

polish onion :DDD
-
-
-
-
HEJ
jest opcja by z takiego s47 spotkac kogoś na AP/CP z Galii ( międzynarodowego serwa) ??
-
-
info o eventach tez po angielsku wtf ja w anglii nie zyje tylko w Polsce ,btw to my mamy wiecej aktywnych graczy niz anglia , ktos jz to napisał płacimy za gre niemcom zyjac w Polsce ktora wyladowała na wyspach
gdzie tu logika to nie wojsko