Posts by Krzepki
-
-
-
-
-
Według mnie powinny się same sortowac w pakach dropisz i dokłada kolejną do stosu.
co do najemnikow to na aukcjach nie ma już nic od 120 lvl a to dlatego,że nie ma lochow w Brytanii.
-
-
no dobra 076 samemu nie podbijamy
ps ja odpadam ide do pracy na 6 bajoooo
miłej setki zanim mod wpadnie 
-
-
-
067 ło palec mi się omsknął :d
-
-
-
-
-
-
-
(∩`-´)⊃━━☆゚.*・。゚ 050
-
-
-