Posts by Taos

Helló.

Lenne egy úgy mondot buta kérdésem ha nem baj. A neten azt olvastam valahol egy 2017-es szővegben hogy meg szűnt a tápolásért járó kitiltás/ban (ki minek mondja). Ez most menyire igaz? Azért lennék rá kiváncsi mert én nagyon régen mikor az s10-es szerver nyilt abba hagytam a játékot különbözö okok miatt. A szabályokat akkor is betartottam meg ilyenek meg tisztában voltam mindig az adot játék szabályzatával. Be vallom most ugy regisztráltam vissza 2019 év vége felé hogy különösebben nem olvastam a szabályzatot végig legalább is az elmúlt pár percig vissza menöleg. De a jelenlegi szabályzatban már nem látom sehol a tápolásról szoló szöveget plusz nem látok olyant sem hogy mekkora szint korlát van az arénában való támadásért vagy akár a zuzásért. Akkor ezek most már nincsenek vagy mi? Akkár csinálhatok egy plusz karaktert magamnak és tápolhatom a végtelenségig aztán 5-ős szinten verhetem vele az arénában az 50-60-as szintű játékosokat vagy most mi van pontosan? Csak mert elég ki ábrándító ha a régi szabályzat enyire meg változot. Tudom hogy sokat fejlődőt a játék de azért némelyik szabályt nem lett volna szabad eltávólitani. Mondjuk ez az én személyes véleményem ugy hogy közel 10 évet játszóttam az akkori szabályok mellet.