Posts by HH_Pollux_HH

Proki igen, többek közt Te is, de ezzel nincs baj. A baj azzal van, hogy lassan fejből felmondom azokat a karaktereket akiket bedob proviban nekem..

Talán dolgozni kéne és nem munka mellett játszani! A 4-5x szervereken játszók akik a normál és 2x szerverek játékosait támadják tehetnek egy szívességet.

A sértegetéssel sokra mész 🥴

Max csak magadat minősíted...

De valóban, jómagam úgy gondolom befejezem a gladit, mert marha unalmas már proviban a 2 és 8-as szerver. Míg engem folyamat ütnek s27-ről ugyancsak folyamat a 130+os játékosok. De gondolom direkt így van kialakítva, hogy elmenjen a kedve az embernek a játéktól. Meg hát, benézek ide és forog a gyomrom az olvasottaktól....

Üdvözlettel s23-ról....

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Tegnap eltoltam mindenfelé,vagy 200db kockát, hátha beadja a Neptun ruhát. Naná, hogy sehol nem adta be.

Maradt a 80% gyakszi.

Mit tesz Isten, gyakorlás után egyből beadta és ki is pörgött megállítás nélkül,én meg be 🤪🥴😂😂😂😂

Sziasztok.

Feltételezem, nem én vagyok vele egyedül, hogy jobbára mobilról játszom. Sokszor jól jönne a crazy add on.

Firefox böngészőre volt, de nem igazán volt nyerő dolog.

A mobilos Chrome böngésző meg nem támogatja a bővítményeket.

Itt jön be a képbe, a Kiwi böngésző amit az áruházból le lehet tölteni és kezeli a Chrome böngészőre gyártott crazy add on bővítményt.

Nem lassítja a játékot úgy, mint a Firefoxra gyártott.

Működik a húzás nélküli tárgypakolás is mégpedig úgy, hogy hosszabban rányomsz a tárgyra és másik ujjaddal meg oda koppintasz ahová szeretnéd tenni.

Remélem hasznotokra válik 👍

Skøl 🍻😁

De miért nem kommentálod?

Minek vettem akkor popcornt? 🤔😂😂

Amúgy meg szerintem, egyesek összekeverik az ember személyiségét a viselkedésével. A személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg tőled függ... 👍

És valóban igaz, hogy az üzemeltető és a felhasználók is egyaránt tehetnek arról, hogy egyre kevesebben vagyunk 👍

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Igen Grandpeti,s23 a hazám és a HH mint Nándinak is ☺

Annyit tudok írni,egy csapatban játszunk Nándival és hiszitek vagy sem, nem tudok rosszat írni róla. Való igaz, itt a fórumon néha nekem is kivágja a dauert a hajamból 😂

De őszinte gyereknek ismertem meg a játékban, velünk szemben az 👍

Majd szólok ha nem így lesz 😁

Sziasztok!

Pollux, szabad menteni is, es akkor nem raboljak le az embert, ugy, ahogy mindenki mas is csinalja... Ha engem lerabolnak, en is csak magamra vagyok mérges... Amugy szerintem lefele azért tartottak meg, hogy ne lehessen rabolni , hogy a magasabb szintű ne tudjon visszaelni az erofolenyevel. Felfele meg 20 szint csak akkor átüthető, ha a fenti nincs eleg jól osszerakva, szerintem.

Kulonben tudom jól, rolam van szó, elarulom, nem a rablasert csinalom, ami idefent kb apropenz... :)

Valóban Rólad van szó, de ne értsd félre a dolgot, nem ellened irányul a nem értés, vagy nem tetszés, hanem maga a rendszer ellen.

Nálatok a - 20 szintnél már ugye semmit nem kap még tpt sem. Nem hinném, hogy az ominózus két karakter nem lenne jól összerakva. Maga a játék rendszere nincs jól összerakva, hogy ennyit számít a krit és a blokk,bármit bárhogyan raksz össze.

Amúgy, tudom, hogy nem a csengő pengő miatt megy a harc Köztetek 🤭😁

Tehát ha jól értelek, ha valaki 10-21 szinttel lejjebb támad az rendben van? Hát nem!

Nem értesz jól, ne kombinálj egyből 😁a szintkorlátokat ugyan eltörölték, ha valaki lejjebb megy mint a korlát volt anno, nem rabol. Felfelé ez miért nem így van? Mert fasza bátor gyerek? Ezt nem értem én.🤔 Ha rajtam múlna, szerveren belül és proviban is csak ligán belüli csaták lehetnének 👍

Napot.

Azért az is eléggé kedvcsináló a játékhoz, mikor nézem hcsban, hogy míg egy Lvl 159 elveri a Lvl 180-ast, mert hát ugye ott már igen sovány a krit és a blokk, a maximálisat rabolja tőle, de ha a 180-as vissza üt és nyeri a csatát, karikára vágottat sem kap. 🤦‍♂️🤷‍♂️👏

Két dolgot látok benne. Az egyik, az aranyat elmentette és nincs mit rabolni, a másik ,hogy bizonyos szintkülönbség felett nem lehet rabolni - természetesen a magasabb szintűre vonatkozik-. De nekem van ellenpéldám is. Én 136.szinten vagyok , rendszeresen betámad egy 149.sz. játékos és bizony rabol, én azonnal visszatámadok nyerek és nem kapok semmit - ez többször is előfordult -.

Nálad kisebb a különbség. Ott már 21 szint van,ezért nem rabol semmit a magasabb szintű játékos. De na. Minél feljebb megy az ember, annál trébb lesz a játék. Nem elég, hogy nincs kazamata, nem elég, hogy az expedíciós ellenfelek iszonyat erősek, betoppannak 20 szintről lejjebről és legyaláznak. Ez aztán az aztán 💪👍👏