Posts by Niyaki

    Witam serdecznie. Jakiś czas temu postanowił, że zacznę na serwerze S35, na speedzie X5. Słyszałem, że wiele osób uważa, że na prędkości X5 nie ma sensu się robić mini killerów itp, tylko jak najszybciej wbijać 100 poziom, ponieważ jest Hades i statystyki oraz wszystko inne na nim odrobię. Spotkałem się również z opinią, że lepiej jest robić tylko lochy, bo wtedy można lepiej ogarnąć postać. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć i napisać mi obiektywnie, co powinienem zrobić?


    Link do mojego profilu - może jakoś pomoże


    https://s35-pl.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=34177

    wbijaj jak najszybciej 100lvl, dołącz do jakiejś top gildii, tam Cie pokierują, powiedzą co kuć, dadzą składniki itd.

    a złote warto kupować na start, na serwerach x5 za 15kk za sztuke spokojnie sprzedaż, najlepiej poczekaj na jakiś happy day

    Okej. W takim razie będę leciał jak najszybciej do 100. Zacznę na S35. Co do statystyk, to masz jakieś porady?

    No właśnie jeżeli chodzi o serwery X5, to nie za bardzo wiem, jak powinno się na nich grać. Pamiętam, że na S9 robiłem tylko lochy i sprzedawałem łup. Również mam zapytanie odnośnie aktywności na S35/37. Czy jest tam wystarczająco graczy, żeby prowadzić handel, znaleźć odpowiednią gildie itp? Ostatnie pytanie - czy warto kupić złote dodatki, a potem je sprzedać, żeby mieć trochę pieniędzy na start?

    Witam serdecznie. Piszę ten temat, bo naszła mnie szalona myśl rozpoczęcia gry w Gladiatusa. Zdaję sobie sprawę, że gra ma swojego lata i posiada wydawcę, jakiego posiada, ale nostalgia pewnie wygra po raz kolejny. Widziałem, że są tak zwane speed serwery i sam nie wiem, czy nie lepiej byłoby zacząć właśnie ja nich. Problem jest jednak taki, że obawiam się, że nie będę wiedział, co robić na wyższych poziomach, bo nigdy nie osiągnąłem niesamowicie wysokiego poziomu. Kilka lat temu grałem na (chyba) S9 i miałem 50 poziom. Pamiętam, że grałem sobie powoli i ta postać wyglądała nawet, nawet. Czy ktoś z tutaj zebranych mógłby otwarcie i obiektywnie wypowiedzieć się o opłacalności zaczęcia gry i mógłby doradzić, jaki serwer wybrać? Byłbym bardzo wdzięczny.