Posts by MAF

Claudius affınıza sığınarak, futboldan nefret ederim holigan beslediği için.Şimdi konuya dönersek bana diyorsunuz ki düşük npc saldır.Şuana kadar iyileştirmeler harici Britanya bölgesi npcleri oyuncu bedirmek için var. Ben 180 hatta 200lv olsam bile o npcleri yenmem zor ötesi çünkü ana sorunumu Parşömen yetmemesi. Ciddiyim bir seçenek olsa hesabımı 120lv düşürür güllük gülüstanlık oynarım :(

Bize yenilik lazım

kesinlikle katılıyorum, en baba yapılacak itemler belli. gaia cehennem vs. hepsini gaia dahi yapsak kritik blok yerlerde geziyor 1.

2.cisi ise full gaia dizip kritik bloktan feragat etsek dahi o hasar ve zırhla bahsi geçen npc'ler alt edilemez. inanılmaz bir uçurum var arada. 10 saldırıdan 3-4 tanesini de kazanırsak zaten level alma konusunda zorlanır ilerleyemeyiz.

Bir önerim olacak arkadaşlar.

bayadır oynadığım bir oyun var oyun global bir oyun olduğu için arkadaşlar ticaret için güzel bir çözüm bulmuşlar. Telegram uygulamasında bir ticaret kanalı açıp oyunda linkini paylaştılar bir eşya yahut ham satmak isteyen ordan yazıyordu herkeste görüyor bu şekilde hızlıca ticaretler dönüyordu. Maalesef burda ticaretleri karakter tanımına alınır yada satılır yazarak çeviriyoruz. Bizde bunun gibi bir Telegram kanalı kurabiliriz. İnsanlar oran hızlıca ticaretlerini yapabilir diye düşünüyorum. Sizce nasıl olur ?

kaç kişi oynuyor ki oyunu bence gelen kişi sayısı 5 ya da 10 kişi falan olur.

bu şekilde o levellerde x5 dahi olsa level alınmaz kolay kolay. britanya inanılmaz zor. cassivelleanus sonrası bence iş yapmaz. kentte düşüremediğim kırmızıları cassivellaunus kampında hala düşürebiliyorum ben.

AcUTMc.png

Nehir geçiti.Ben aklımı kaçırmadan bu npc'yi nasıl yenerim kim açıklamak ister?

JVBN6n.png

Emek veren herkese teşekkürler, ben ünvanı aldım ama kullanmayacağım. İletişim kopukluğu ve bazı arkadaşların bilmiyordum vs dalgınlığıma geldi demesi dışında güzel bir etkinlikti. benim iki amacım vardı birinci bileme taşı ikincisi de tanrı puanlarının komple yenilenmesi. ikisi de oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, Kıyasıya amansız bir rekabete girerek 1.kişinin almasındansa katılım gösteren herkesin alması çok daha iyi oldu.

dün mobilden bir çok oyuncuya mesaj attım. mesajlara geri dönmedin anlarım hadi de yani 5 gündür uğraş verdik şimdi 1-2 oyuncu için tam istediğimizi halletmiş olamayacağız. mobilden ne kadar zor oluyor yazmak bilen bilir.

1-2 kişi dün 4'e kadar oturdu sırf ünvan için, buraya kadar getirdik ünvanı alalım bari dediler. şuan online değiller maalesef onlar için cidden üzüldüm.

Son anda biraz sıkıntılar oldu.

toplamı 177 ye cekebilirsek etkinlik bitmeden guzel olacak.

ben 3ncu mob u 25 e getirelim dedigimde az cok bu durumu sezerek yazmıstım. umarım sıkıntısız bitiririz

vallahi herkese yazdım. bazıları ünvan önemli mi o kadar dedi. bende dün gece 1-2 arkadaş uğraş verdi diye belirttim. toplam 177'de durdum ben bilginiz olsun.

Arkadaşlar, scipi isimli oyuncuya yazdım. Genel rank 177 şuan dur artık geri de kalanlar var diye belirttim. Dün o kadar mesaj attım genel skor için. Kalkın çabuk 177’de toplanalım

odlq5Q.pngİlk 10 ve dışında aktif olarak savaşan 2-3 arkadaşa daha oyun içinden özel mesaj da gönderdim. etkinlikte Kafaya oynayan 1-2 oyuncunun karakter tanımlarında da 30 sabit olduğu yazıyor. Birazdan çıkarım şarjım çok azaldı. Yarın öğle vaktine doğru biter muhtemelen etkinlik.. Genel rank'ı bozan olmazsa hiç bir sıkıntı olmaz. Emeği geçen ve alınan kararları baltalamayan herkese ittifakı vb nedenlerinden ötürü ayırmadan teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir yol izledik. Umarım il 32'de bu bir kültür olur ve diğer illere de güzel bir örnek olur. 8)

5NzEvd.png

ARKADAŞLAR, BU ZAMANA KADAR BUNCA EMEK VERDİK. 3.NPC BİTMEK ÜZERE. VE 30 PUAN DA KARAR KILDIK. PROFİL TANIMIMDA DA YER VERDİM BUNA BURAYA DA YAZIYORUM.

3.CÜ VE 4.CÜ NPC'DEN ALACAĞIMIZ PUANLARIN ÇOK DA ÖNEMİ KALMADI. GENEL RANKTA Kİ SKORLARDA ÖZELLİKLE İLK 10 İÇİN ARADA Kİ PUAN FARKI GÖZETİLİRSE ÇOK DAHA SAĞLIKLI OLUR. ÇÜNKÜ ARTIK HERKESİN ORTAK AMACI ÜNVANI DA ALMAK. BU ORGANİZASYONUMUZ ÇOK İYİ TUTTU BENCE. SON DAKİKALARDA TÖKEZLEMEYELİM. GENEL RANK'I 172 DE SABİTLER İSEK ALTTAN OLASI BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZMAYI DÜŞÜNENLERİN YETİŞMESİ ZATEN İMKANSIZ OLACAKTIR.