Posts by Alkoninja
-
-
https://s34-pl.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=22422
Główna postać : co zmienić aby podnieść jeszcze DMG przy tym najlepiej nie zmniejszać już pancerza, albo co zmienić żeby zwiększyć pancerz nie obniżając przy tym DMG ?
odnośnie Najemników to samo, co im zmienić żeby to lepiej wyglądało, nie licząc zamiany eq z pom na red, na to mnie nie stać, oraz samych najemników na lepszych statystycznie, bo takowych ciężko znaleźć..
-
-
-
-
-
woooda
-
-
dziura

-
-
-
-
żółty
-
-
ups pomyłka, nie zauważyłem xd
608
-
-
-
-
605

//604
//D.
-
Ban za Gerald a nie Geralt( z Rivii)