Posts by Rafaek

    Arról nem tehet senki hogy alig ad be embert a rendszer folyamat úgyan azt a 20-30-ember... így valakik sokszor előkerülnek.... én magam is s27-n játszom természetesen nekem is meg vannak az emberek akik folyamat csapnak úgyan úgy s8 s2 s23-ról s11-ről de nem érdekel jöjjenek csak el visz 80-100k aranyat és? speed szerver annyi aranyam van nem tudom úgy se mire költeni hisz minden nap lehet dp-t nyomni... a tp érdekel engem csak. csak egyet nem szabad elfelejteni addig jöjjenek amíg tudnak mert nagyon hamar fordulni fog a kocka és akkor nem mindegy majd hogy a f** melyik oldalán fognak állni :-)) speeden hamar fejlődöm utánna én fogom az adott illetőt napi 15-20x is akár támadni aztán utánna majd sírhat hogy miért is megyek rá persze az adott illető mindig elfelejti hogy miért.. :-)

    Hát ha attól függ a játék mennyit költ rá az ember akkor nekem eléggé el lehet rontva valami mert mostanság 140+-n is alig kapok pirosat :D és költök én rendesen a játékra attól nem kell félni... :-D A másik meg a homokórázás van hogy munka miatt nincs úgy időm nyomni a dp-t akkor általában lehomokórázom a teljes dp-t viszont akkor 95%-ban nem hogy pirosat de még narit se ad sose.. valami nagyon el lehet cseszve a homokórával...

    elég vicces rátok ment 8x Proki ami egy nehéz dp alatt normális itt a baj HHAtya meg robika aki 72 órája folyamat jön lehet éjjel nappal minden órában volt folyamat támadás valaki ellen nem 1 nem 2... azt ne mondjátok hogy 3 napja folyamat nyomják alvás nélkül úgye... nem esznek nem isznak... micsoda 1 csodás "életük" lehet.... jah és persze csak ct-be jönnek mert úgye arénában kéne folyamat tölteni az életet botosok...

    Hát 1 év alatt mióta játszom sikerült nekik fejleszteni egy 6 helyes kohót meg kovácst hogy ne kerüljön csak rubinba :-D nah meg egy lobbyt aminek aztán tényleg semmi értelme mivel hogy a játék élmény nem javult tőle... sőt még lassabb bejelentkezni vele mint régen :-D a külfödiek is folyamat írnak jobbnál jobb ötleteket fórumra sok úgyan olyat mint mi Magyarok de nem igen akar senkit meghatni a fejlesztő csapatból. Bezzeg a havi 2-3 rubin event az jó nekik :D:D:D;(;(;(:thumbdown:


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve.[/mod]

    Azért elég jól el sunnyogták volna ott fent is ha mi nem szólunk.... remélem azért a kosztüm fesztivált nem fogják most el rontani mert nagyon rákészültem/tünk....

    Kíváncsi leszek mit találnak ki mi volt a probléma... valószinű kárpótlás se lesz semmi... faszán vissza állítotak mindent az éjféli állapotra így s27-en mindenki bukott mindent... arany,tp pontok nah meg a dp ruháját.... ez így kosztüm előtt nagyon jól jött...

    Callirius valóban valami borzalom örülök ha heti 2 piros jön....+mellé még sokszor meg is öl..... most vissza mentem Cassira milvel event előtt kell a 136-os szint ő viszont most nagyon jól adja napi 1 piros cucc minimum meg 2 flaska vagy recept piribe...