Posts by Simonbet

    Siemka,

    wpadam tu z pomysłem o połączenie serwerów . Jak wiadomo na starych serwerach gra po kilka osób dziennie i ta gra wygląda jakbyś grał sam ze sobą. Oczywiście są małe wyjątki gdzie graczy jest więcej. pytania

    Jak to wygląda od strony technicznej aby połączyć np 4 serwery na jeden ?( Wtedy było by 60-120 osób online i może zaczęła by się jakaś rywalizacja lub można by było coś od kogoś kupić )

    -czy ktoś byłby wogóle zainteresowany połączeniem ?

    -

    chciałbym usłyszeć wasze zdanie lub doświadczenie z życia z tym tematem bo może coś podobnego już było