Posts by Raukalainen

Hei hopsti!

Mulle meeldib see mäng. Hea ajaviide ja huvitav. Aga viimasel ajal hakkab üha enam mulle närvidele see, et me oleme 5 provitsiga vastakuti. Noojh, eestis ainult 2 severit: 1 ja 5. Me oleme vastakuti, aga vastas server on 2 korda igast asjast kiirem. Kiirem sulatama, kiirem allilmas käimisega(mis on muuseas tõsine boost), kiirem exp saaja.... 2 korda kiirem igas asjas. Öelge mulle palun, kuidas on võimalik mul vastu astuda neile seal, kui nad saavad kõike kiiremini teha. Üritan kuidas ma ka ei taha, aga ikka tulevad ja korjavad mu kulda. 100ga üritan vastugi, aga minu miinus on see, et mina pean rubiinidega täpselt sama palju vaeva nägema, kui nemad ilma. Pakte ma ei arvesta. Kas siis pole mingit moodust, et need serveid omavahel võrdseks teha. Pange server 1le ka 2 kordne boost. Hullult palju olen vaeva ja ressursse kulutanud ja tulemus on selline. Saan iga kell lutti, kui vastas serveris 5 viitsivad natukenegi pingutada, samal ajal kui mina annan endast 100%, et kuidagi vastupidada. Olge nii head ja liitke need 2 serverit või tehke server 1 ka 2 korda kiiremaks. Server 1 sureb varsti välja niimoodi. Palju ju sellest kasu pole.

Ps. Miks ma varem seda ei kirjutanud. Mõnda aega juba tahtsin, aga jäi soiku. Aga põhi teema tuli siis, kui õppisin server 5 tundma. Ülimalt mugava on seal ikka. Kõik hea ja server 1 vastu oled võitmatu, kui natukenegi vaeva näha. Ebanormaalne :p

Igatahes, olen hullult tänulik, kui üritaksite midagi nende 2 serveriga teha. Näiteks kokku panna ja leiate äkki kusagilt mujal meile vastase (vb olla teisest riigist või panna veel mõni server jooksma) või server 1 ka 2 kordse kiiruse peale. Usun, et siis tuleb ka mängijaid rohkem.

Tänan tähelepanu eest!

Parimate soovidega

Raukalainen