Posts by emir

3.önerim şu şekildede olabilir ittifaklar haftalık savaş yapıyorlar ya illaki ödül olarak tanrı lutufları olmayabilir atıyorum

Sirk turmayı nasıl pasif yapabiliyorsak isteyen ittifak iller arası savaşlarda kendilerini pasif yapabilirler

fakat savaşa katılan her ittifak ittifak itibar bedelinin %5i kadar itibari bu savaşlara katılabilmek amacıyla depozito olarak ödemek zorundadırlar

ittifakın itibarı 10m ise ve ittifakta 2 kişi varsa bunlar eşit paydaştırılaraktan ittifak üyelerinden kesilir

7 günün sonunda kazanan ittifak ortaya koyulan tüm katılımcı depozito ittifakların itibarını kazanır ve ittifak içi üyelere dağıtılır

ittifak savaşlarına ittifak içerisindeki pasif oyuncular katılamaz

iller arası savaşlar gerçekleşmeden önce her oyuncunun oyun içerisinde en az haftalık skorda 100k itibar kasma koşulu

1- her ilin 7 günlük yüksek skorunda ilk 5 deki kişilerin seviyelerine uygun iller arası bir arena kurulabilir bu arenada en uzun süre potun sahibi olan tanrının lütfu sandığı ile ödüllendirilir

2- ittifak binası olarak yeni bir bina gelir binanın işlevi iller arası ittifak savaşıdır

ittifak savaşları server farketmeksizin gerçekleşmektedir günde 2 ittifak savaş hakkı vardır 2 kerede size saldıran ittifaktan intikam amaçlı geri saldırı hakkı

pazartesi gününden başlayarak pazar akşamına kadar gerçekleşen tüm ittifak savaşları kayıt edilir gerçekleşen ittifak savaşları sol en üstteki havadislerden paylaşılır ( hem iller arasındaki en güçlü ittifak belirlenir ) ve en çok ittifak savaşı kazanan il e tanrı lütufta bulunur arena savaşlarından %100 galibiyet ve %100 altın kazancı veya keşiflerde %20 altın kazancı diyerek rasgele ödüller sunulur

iller birleşene kadar heralde il 40 ı görücez bide dikkat ettimde ,

bu soru direk oyun takımı lideri Snape gelsin

madem etkinlikliklerde ve özel zamanlarda şirkette başvurarak diğer ülkelerle zamanlamaları aynı yapıyorsunuz da niçin yeni il açılımları bu kadar sık

tamam o önemli değil de neden türkiye sunucusu gibi çok fazla serverin bulunduğu başka bir ülke yok ? biz diğer ülkere oranla çok fazlamı oyuncuyuz ki bi yere sığamadık bizi bölüyorsunuz

Nemesis modum şu hayatta yaşım çok değil 25 yaşındayım ama bi şey gördüysem şayet çalışan personel bile olsan karşındakine boynu bükük gitmiyeceksin bu işler ricayla konu açmakla olmaz sert yapalım oyuncular isyan ediyor diyelim ki ediyoruz

paran olsun yada olmasın her zaman ısrarcı inatcı ve nerde nasıl konuşulmasını bilen insanlar kazanıyor bunun için en önemli şey geri vites yapmamak sizin sorumluluklarınız belki sınırlı fakat karşıdakine bunu hissettirmeyecek siniz sizin arkanızda biz varız biz sizin konuşup görüştüğünüz o adamlara belki ulaşamıyoruz ama siz bizlerin temsilcisi olarak karşılarına çıkıyorsunuz bu işler yeterince aksadı gayri plan ve programla olmuyor madem sürekli ilerki tarihe atanıyor bırakın biz tasarlayalım taslağı hazırlayıp önünüze koyalım diyin

bazen fırsatlar bize sunulur bazende fırsatları bizler yaratırız madem bize sunulmuyor biz fırsatı yaratalım

emir madem x5 lerde oynamak bu kadar kolay hesabı bırak bir x5 serverde basla?

benim zaten emek verdiğim bi hesabım var neden x5 de 0 dan başlayayım dedim başta ama x5 dede hesap açtım şuan 2 sini aynı anda götürüyorum ama emek verdiğin uğraştığın bi şeyi bi anda çöpe atacak da değilim

x1 ler hızlanmazsa veya pro arenaları illerin hızına göre ayarlanmazsa hesabın üstünü boşaltıp bi müddet ara vericem benim il 16 yer altı parşomeni bulan çok nadir insanlar var x5 lerde yer altı itemi yapmayan yok seviyem 128 oldu hesap güçlü olmasına rağmen prodan dayak yiyior ve bu canımı bi hayli sıkıyor 4-5 yıllık hesap 1 senelik yeni elemanlara yeniliyor

beni oyunda en çok çıldırtan şey kendi karakterimden daha kötü olan karakterlere peş peşe kaybetmem adam sanki hesabı bana karşı okutmuş

ben luci dünya zırhı sebo cennet yapabilmek için 1 ay ham biriktirip etkinlik kostümünü bekliyorum bu itemi basma sürecim 3 ay ı buluyor

ama gel görki beceri çeviklik kutsaması kapalı olan benim karakterde açık arada 150 hasar farkı olan 5 k dan fazla zırh farkı olan karaktere dövüş veriyorum ozaman biz bu itemleri basmak için boşa uğraşıyoruz

https://hizliresim.com/oXBEjk

Snape ben botcuları çok seviyorum ban yediklerinde oyuna haraket geliyor kasalar patladığı için ama şöylede bi gerçek var kimse şikayette bulunmazsa o botcuların tespiti yapılmıyor yapılsada müdahaleler çok geç o adam kasacağını çoktan kasıyor

görmedim pardon bana kalsa sadece 3 il kalsın hepsi birleşsin de olmuyo işte bütün x1 ler bi yere bütün x2 ler bi yere bütün x5 ler bi yere

Snape oylamalar oyun içerisinden olursa bu problem ortadan kalkar oy kullanmak içinde en az 100 seviye (+ centrio hesap ) barajı koyulur 100 seviye üstüne çıkmış oyuncu zaten emek verip uğraşmıştır 1 oy kullanmak için 2-3 günde kasabilecek bir hesap değildir

Jakoben hocam senin il birleşimi bekliyor dediğin sunucuda bile haftalık skorlar genelde 50 den fazla aktif oyuncu var

x1 lere bak x5 lerden sonra insan kalmadı bari oyunu oynamaya çalışanları bi yere toplasınlar

Snape il açılmadan önce forumda yaptığınız oylama var ya o oylamayı birleşecek olan illerde ilin hızının artıp artmaması konusunda yapın her il x5 olsun hem rekabet eşit olur

hemde illerdeki oyunculara havadis yolu ile

Merhaba Değerli Oyuncularımız,

........................... tarihinde atıyorum (1-2-3-4 ) sayılı illerin birleşimi yapılacaktır yapılmadan önce illerdeki oyuncuların ne kadar istekli olduğunu ve ilgili firmaya aktarmak amaçlı oylama başlatılmıştır .

Detaylı bilgiye forum üzerinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

şu havadisler yapılırken örnek olarak yazdım bunu bi ile yazın ilin birleşmesini istemeyen oyuncuların sayısı %5 i geçerse bende bişey bilmiyorum

il 16 dayım ve lütfen diyorum yüksek skorlara illerin aralarındaki farklara bakılmaksızın illeri birleştirin 10 kişi kasıyor ilde 9 u aynı ittifaktayız sıkılıyoruz ne rekabet var ne bişey denk getirirsek iller arası dövüşten adam seçiyoruz artık

Snape adminim 33 dede hesabım var niye orası birleşmiyor ilde düzgün kasan 3 kişi var gerisi bi var bi yok