Posts by TurkBeyi

Yakub Cemil gibi Bab-ı Ali'yi basarmışçasına

Denetleme yapacağım. Üye listesini çıkarın. Sonra sırayla banlayalım :/

Senelerce bu tarz baskı, söylemlere karşı duran hatta yönetim içerisinden üst kademelere isimler çıkartan bir yapılanma yıkılmaz, dağılmaz. Saygılarımla efenim

Herkes sıfırdan başlayacağından ayrıma gidilmez ayrıca güzel bir şekilde hızlıca kasarsan herkes seni kendi ittifağında görmek ister.

Bildiğim kadarı ile 3D işlem yapma hakkı geçici olarak elinden alınmış şirketin bende sürekli çekemeyince yakut bankayı aradım bunun olabileceğini söylediler o sebeple kart ile işlemlerde sıkıntı çıkıyor. Yakut etkinliklerinde bu problem yüzünden etkinlikten faydalanmakta problem yaşayabiliyoruz. Gamesultan veya perdigitale de yakut etkinliği yansımıyor bu da ayrı bir karın ağrısıX/

Başlığı açan kişinin ve altına yazı yazanların hepsi söylediklerinde haklılar. Benim merak ettiğim senelerdir bizim taleplerimize hep sessiz kalınıyorken bizim ne tepki ortaya koyabileceğimizdir. Her ilde başı çeken ittifaklar bir araya gelerek yeni ile oyuncu başlatmaz ise bence muazzam bir tepki olur lakin bu kadar fikri ayrılığın olduğu ittifaklar ve husumetli oyuncular varken bu meseleler bir kenarıya bırakılarak bu karar alınıp riayet edilir mi ?

Açık konuşmak gerekirse bu olan olaylar fazlasıyla can sıkıcı lakin bizi oyuncuları banlatmak ile nasıl itham edersiniz anlamış değilim ne karar ne de yargı mercii değiliz sizler gibi oyuncuyuz. Ayrıca karar makamlarını etki altına alma durumu da söz konusu değil. Aldığınız cezalar yüzünden her bir yana ithamlarda bulunmanıza gerek yok.

il birlesimi

britanya zından

yeni parsomenler

hatta yeni kesif yerleri , gibi konuları tartısıp yonetime baskı kuracagımıza basit bir konu icin bu kadar yazıyoruz tartısıyoruz.

:(

Benim de şahsi düşüncem bu yeniliklerin getirilmesi ve 92-102 arasına yeni bir zindan eklenmesi ayrıca x1'de ve belirli x2 serverlarda oynayan oyunculara yakut karşılığında veya bedelsiz olarak ilk açılan x5 il olan il 32'ye geçiş hakkı tanınması gerektiğini düşünüyorum. Her gün bir çok x5 ilden farklı farklı adamlardan beşer saldırı alıp canını dolduramayan oyuncular var. Verdikleri emeklere kısa sürelerde ulaşılmasını hazmedemeyenler de bu sebepledir ki belirlenecek x1 ve x2 sunucular ve il 32 arasında isteyenlere bir hesap aktarımı sağlanmalı. Görüldü ki geldiğinde dolup taşan herkesin oynadığı x2 sunucuları bile x5 iller açılınca yüksek skora adam çıkartamaz hale geldi. Oyuncu sayısının azlığı oyun yönetiminin sayısını da aynı şekilde etkilediği kanaatindeyim. Oyunu bırakanlar artınca forumda bile bir sessizlik oluştu yine bu da forum yönetici sayısını etkiledi. Eski forumda da ısrarla üzerinde durulan bu konulara artık el atılması hepsi değilse bile bir kısmının gerçekleştirilmesi gerekli en azından Gameforge genel merkezinde Gladiatus projesinin geliştirilmesi ile ilgilenen ekipten bir yönetici çıkıp Gladiatus'un geleceği için düşündükleri ve şuan üzerinde çalıştıkları projeden bahsetsinler ki biz oyuncuların zihninde bir resim oluşsun.