Posts by Alparslan

İlgilenecek kimse lazım işte kimse yakut almazsa yenilik yapmak zorunda kalırlar. ruh bağı olayı marketi, dolayısıyla oyunun en zevkli yanını öldürmüş zaten.

Bahsettiğiniz olay genelleme bir istek olmayıp cevaplanmayacak konular.

X/

Kilit. :/

Merhaba, eski prometheus.. eski kerberosla ilişkilerin halinde oyun takımı dağılmış idi... 9 senelik ekip, metin 2 forumunda ve orada baya etkililer ayrıca Nemesis modumuz ile alakalı bende her gün itirazlar alıyorum... Kendisine ben Snape'im diyorum yardımcı olmaya çalışıyorum kendisi ise her gün mesajları kaldırıp bana her gün uyarı vermekte.. ayrıca KSS oyuncusu ise forumu her gün spam+saçma sorularla donaltmakta ... For example: Şirk turma süresi bitince bitmiyor mu... Yakında varacakları yer Bandırma/Balıkesir yoludur. Ayrıca pushing kuralları dahilinde -11/+11 kuralı getirmek için çok çaba sarf edeceğim çünkü 170 seviye oyuncu 35 seviye oyuncuya arenadan saldırı atıp hemde günde 5+5 atarak canını azaltıp gereksiz 200-300 altın almaktadır... Bu konular düzeltilmediği sürece ve eski oyuncular burda olmadığı sürece bir fayda vereceğini sanmıyorum. Teşekkürler, prometheus... Seni seviyorum. Saygılar.

Merhaba,

Alıntıladığınız mesajı 2 faktörlü kimlik doğrulama için yazmıştım.

Keyifli forumlar.

Kimlik doğrulama var saten... Fastfood kim olduğunu çözmeye çalışıyoruz... Artı olarak bir konu üzerinden 6 sayfa tartışma yaptığımız oldu siz ise bir konu açarak herkesi buraya dizdiniz... Oyuncular nasıl okuyacak hayret ediyorum... Özel mesaj yapmak zorunda kalıyorlar ayrıca discord saçma birşey yollamayın abi...

Merhaba,

Aklınıza takılan sorular için, oyun takımına ticket açarak yardım alabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

=O

Oyun takımına herkes ticket sistemi üzerinden soru sorulacagini sanmıyorum modum. Öyle olsa forum niye var..?<X<X:thumbdown:

Edit: oyuncular daha çok oynadığı için tecrübe edinirler siz ise belli başlı parsomenleri gösteriyorsunuz. Bu soruma cevap alabilir miyim. ? Benim eski ismim Snape ve eski forumda bir oyuncuya kılavuz bölümü açtık ve oyuncu 23 konu açtı halende açmak istiyor ve o kişi benim.... ??????!!!!!!

Tebrikler.. Başarınızın devamını dilerim...

Bende bir bayram günü 718 savas yapmıştım ama kimse yardım etmemişti. O tür etkinlikler daha iyi gibi... Ama bu unvanlarda iyidir; süpersiniz... Forum canlanıyor :O

Fastfood oleeee oleeeee oleeeeee gooooooolllllll mesut attı 1-0 :D

Merhabalar, bu konu üzerinden veya özel olarak sorularınızı bana yöneltebilirsiniz. Artık irc bırakma kararı aldım. 8 senedir gladiatus oynuyorum. İsmim mesut , tanıdık kişiyim. Uzun uzun sorular yazabilirsiniz ama kısa ve net olmasına dikkat gösterelim. Aciklayasamasanizda ben elimden geldiğince sizlere anlatmaya çalışırım. Teşekkürler! :*:saint:

Görevler

pmv02L.png

mrq3RV.png

l0BdNk.png

Görevlere pantheon tuşuna tıklayarak ulaşılabilir. En fazla 5 görev yapma hakkınız vardır(seviyeyegöre).Yeni görevleride yeni görevler tuşuna basarak yeni görev isteyebilirsiniz.Görevlerde itibar,şöhret,altın,tanrıların iyiliklerinden yararlanma gibi özellikleri kazanabilirsiniz.Amatör oyuncular tarafından sıkça yapılan bir özelliktir. Görev sürelerini kısaltmak için (eğer istiyor iseniz)kullanacağınız eşyalarda görev sürelerini kısaltıyor özelliğini bulmanız gerekiyor.

İpucu: Ejderha kostümünü tamamlayarak ve anlaşmalardan eski uygarlıkların eski bilgisi kullanarak görev sürelerini kısaltabilir ve sürekli görev yapabilirsiniz.

Görev Türleri

jvz8rn.jpg Arena görevleri

dW4PlV.jpg Sirk Turma görevleri

N9YpN5.jpg Keşif seferi görevleri

PYv0NN.jpg Zindan görevleri

g4jqp3.jpg Eşya kazanma görevleri (kazanacağınız eşyayı görebilmek için fareyi üstüne sürükleyin)

Vg20Rn.jpg İş görevleri

Simgeler

button%20accept.jpg Görev kabul etme simgesi

button%20cancel.jpg Görev iptal etme simgesi

button%20finish.jpg Görevi tamamlandı simgesi

button%20restart.jpg Görev tekrarlama simgesi (Görevde başarısız olduğunuzda,süre kısıtlamasının dolduğunda bu simge çıkar ve bu tuşa tıkladığınızda süre beklemeyeceksiniz, yani tekrardan bu görevi yapabileceksiniz.)

Ödüller için simgeler

gold.gif Görevdeki altın miktarını gösterir

icon%20honor.gif Görevdeki itibar/onur miktarını gösterir

iconexperience.gif Görevde verdiği tecrübe miktarını gösterir

Item%20that's%20received.gif Görevdeki eşyayı gösterir

sandglass.gif Görevdeki zamanı gösterir

Tanrınin verdiği iyilik simgeleri

Mars.png Marsın verdiği iyilik puanı

Mercury.png Merkürün verdiği iyilik puanı

Minerva.png Minervanın verdiği iyilik puanı

Diana.png Diananın verdiği iyilik puanı

Apollo.png Apollonun verdiği iyilik puanı

Vulcan.png Vulcanusun verdiği iyilik puanı

Tanrılar

l0BNGQ.png

Tanrıları incelediğimizde ise her tanrının bize sunduğu iyilikler vardır. Günlük en fazla 75 iyilik toplayabiliriz(ortadaki 15/75 kısım). Bunları almak için üzerilerinde iyilik puanları ve bekleme süreleri yazar. I özellikte tanrıların genel durumda gözükecek şekilde artışları verir. II özellik ise şişeler verir(3gün). III özellik ise I özellikteki gibi genel durumunuzda gözükür ve özellikleri hepsinin üstünde yazmaktadır.

when%20activating%20gods%20looking%20on%20overview.png

III özellik kullanıldığında genel durumda oluşacak resim

II özellikteki şişeler aşağıdaki gibidir.

holy%20oil%20of%20agility.gif Mars tanrısının II özelliğindeki çeviklik artışı.

holy%20oil%20of%20intelligence.gif Merkür tanrısının II özelliğindeki zeka artışı.

holy%20oil%20of%20skill.gif Diananın II özelliğindeki beceri artışı.

holy%20oil%20of%20damage.gif Apollonun II özelliğindeki hasar artışı

holy%20oil%20of%20%20charisma.gif Minervanın II özelliğindeki karizma artışı

holy%20oil%20of%20armour.gif Vulcanusun II özelliğindeki zırh artışı

Not:Tanrıların II özelliğinde yararlandığımızda şişeler sandığımıza gelmektedir.

Anlaşmalar

044M9D.png

Anlaşmalar sizin gücünüze güç katar.Anlaşmalar oyuncular tarafından sık kullanılan özellikler taşır.

Anlaşma Türleri

Kutsama

Blessing%20from%20Apollo.jpg

Apollo kutsamasının size katkısı, keşif seferi puanlarının %10 daha hızlı yenilenmesini ve keşif seferi puanınızı artırır. (Centurio yokken +6, varken +12 artış)

Blessing%20from%20Ceres.jpg

Ceres kutsamasının size katkısı, 1 saatlik enerji üretiminin %50 artırmasıdır.

Blessing%20from%20Venus.jpg

Venüs kutsamasının size katkısı, karizma temelinizin yarısı kadar maksimumu artırarak daha fazla çift vuruş vurma olasılığını sağlar.

Blessing%20from%20Mercury.png

Merkür kutsamasının size katkısı, keşif seferlerindeki düşmanların 4 özelliği açıldığı takdirde o özelliklerin 2 katına çıkmasını sağlar.

Blessing%20from%20Jupiter.jpg

Jupiter kutsamasının size katkısı, yaşam enerjinizi %50 artırmasıdır.

Mühür

Seal%20of%20Praetor.jpg

Yönetici mühürünün size katkısı, markette 9+2=11 seviye, müzayede salonunda 14+2=16 seviye yüksek görmenizi sağlar.

Seal%20of%20Patrician.jpg

Aristokrat mühürünün size katkısı, tüccarlarda 24 saat bekleme süresini 12 saate indirerek daha fazla eşya sunmanıza katkı sağlar.

Seal%20of%20Consulate.jpg

Konsolosluk mühürünün size katkısı, fazla/gereksiz eşyaları tüccara satarken %5 daha fazla altına satma olanağı sağlar.

Seal%20of%20Quaestor.jpg

Quaestor mühürünün size katkısı, işe gittiğinizde gelen altının %3 daha fazla gelmesini sağlar.

Seal%20of%20Aedil.jpg

Aedilin mühürünün size katkısı, marketlerde 48 saat süren satışlara ve tüccarlardan aldığınız eşyaların %50 indirime girmesini sağlar.

İtibar

Honour%20of%20the%20Berserker.jpg

Vahşi savaşçının itibarının size katkısı, seviyenizin %25 i kadar hasar verir. (10 seviye 3 hasar, 50 seviye 15 hasar gibi.)

Honour%20of%20the%20Armour.jpg

Zırh yapımcısının size katkısı, beceri temelinizin yarısı kadar maksimumu artırarak daha fazla isabet şansı vermektedir.

Honour%20of%20the%20Veteren.jpg

Gazi itibarının size katkısı, kritik vuruş şansınızın %10 artmasını sağlar.

Honour%20of%20the%20Hero.jpg

Kahraman itibarının size katkısı, güç temelinizin yarısı kadar maksimumu artırarak daha fazla savunmanıza etki sağlar.

Honour%20of%20the%20Destroyer.jpg

Yok edicinin itibarının size katkısı, rakibinizin zırhını düşürerek sizin daha fazla hasar vermenizi sağlar.

Gizli Bilgi

Secret%20Knowledge%20of%20the%20Ancients.jpg

Eski uygarlıklarının eski bilgisinin size katkısı,görev sürelerinin %50 azalmasını ve yakut ücretinin 3 ten 1 e inmesini sağlar.

Secret%20Knowledge%20of%20the%20Beast%20Master.jpg

Hayvn terbiyecilerinin gizli bilgisinin size katkısı, keşif seferlerinde keseceğiniz düşmanın altındaki bonusları %5 artırma olanağı sağlar.

Secret%20Knowledge%20of%20the%20Artefact%20Collecter.png

Artefakt koleksiyoncularının gizli bilgisinin size katkısı, eşya bulma şansınızı %15 artırmasıdır.

Secret%20Knowledge%20of%20the%20Assassin.jpg

Ninjaların gizli bilgisinin size katkısı, çeviklik temelinizin yarısı kadar maksimumu artırarak daha fazla savunmanıza etki sağlar.

Secret%20Knowledge%20of%20the%20Immortals.jpg

Ölümsüzlerin gizli bilgisinin size katkısı, dayanıklılık temelinizin yarısı kadar maksimumu artırarak daha fazla yaşam enerjinizi artırırmasına katkı sağlar.

Teşekkürler. Bende iyiyim.

Demişler çoluk yazışıyor, bende uğrayım dedim. Multiler banlanacak diye emir geldi. Biliyorsunuz belediye yeri burası ;) öbürleri booooooooş.

Conqueror Algoritma paylaşmak mümkün değil fakat karşılaştığınız npc ve gerçek oyuncularda karizma değerinin önemli bir faktör olduğunu söyleyebilirim.

Kardeş sen çok geride kalmışsın karizma mı kaldı ? :D

Karixma çift vuruşu artırır. Aşağıda istatistikler vardır. Bakabilirsiniz...

84 seviye de arena şirk tutma başlar. Lucius itemler önemli item arasında yer alır. Saygılar.

Tekrar merhaba :) ilk levellerde 1 den 50 60 a kadar hatta item yapana kadar çıkan tüm itemleri eritmek mantıklı mı ilerde kırmızı item yapacağımız için hammadde kazanmak için güzel bir hareket mi olur gereksiz mi

Cehennem taşı biriktirmek lazım geliyor... 100 den sonra artık herşey parayla maalesef. Gel ittifaka derim... Ama Yöneticilerden izin almalısın.

Her gün Apollo Merkür arası değişiklik yapıyordur malum+12 keşif veriyor, antlaşma...