Posts by Alparslan

Peki bir user bir mod'a (smod da olur) ne demiş

Modum veya smodum kupon verecekmisin

Tmm , ama tavla turnuvası yapan kişiye söyleyin ÷ = bölü oluyor. + = Artı oluyor. - = Eksi oluyor. x = çarpı oluyor... Digital ortamda böyle...

E2C71951-8418-4EDF-B4A5-CC4EFF0BA7FA

PoQGqx

Sağ tıkla, farklı kaydet, masaüstü... Tavla turnuvası yapalım kazanan kişiye gelecek... Ben HeRTeS , eski forumdan X/ Comanın üstünde bir coca cola vardır :/

Merhaba, eski prometheus.. eski kerberosla ilişkilerin halinde oyun takımı dağılmış idi... 9 senelik ekip, metin 2 forumunda ve orada baya etkililer ayrıca Nemesis modumuz ile alakalı bende her gün itirazlar alıyorum... Kendisine ben Snape'im diyorum yardımcı olmaya çalışıyorum kendisi ise her gün mesajları kaldırıp bana her gün uyarı vermekte.. ayrıca KSS oyuncusu ise forumu her gün spam+saçma sorularla donaltmakta ... For example: Şirk turma süresi bitince bitmiyor mu... Yakında varacakları yer Bandırma/Balıkesir yoludur. Ayrıca pushing kuralları dahilinde -11/+11 kuralı getirmek için çok çaba sarf edeceğim çünkü 170 seviye oyuncu 35 seviye oyuncuya arenadan saldırı atıp hemde günde 5+5 atarak canını azaltıp gereksiz 200-300 altın almaktadır... Bu konular düzeltilmediği sürece ve eski oyuncular burda olmadığı sürece bir fayda vereceğini sanmıyorum. Teşekkürler, prometheus... Seni seviyorum. Saygılar.

Merhaba,

Alıntıladığınız mesajı 2 faktörlü kimlik doğrulama için yazmıştım.

Keyifli forumlar.

Kimlik doğrulama var saten... Fastfood kim olduğunu çözmeye çalışıyoruz... Artı olarak bir konu üzerinden 6 sayfa tartışma yaptığımız oldu siz ise bir konu açarak herkesi buraya dizdiniz... Oyuncular nasıl okuyacak hayret ediyorum... Özel mesaj yapmak zorunda kalıyorlar ayrıca discord saçma birşey yollamayın abi...

Merhaba, ben mareşal X/

Askerler kaçak askeri...

7 sayfa post, Drogba ne yapıyorsun burada ... X/

Kupon 5 tane atacağım ama CS 1.6 + discord bırakırsanız... Çünkü ben mesut X( kimse yazmıyor... Herkes afk ve ses yok... Bıktım yav :(

Merhaba,

Aklınıza takılan sorular için, oyun takımına ticket açarak yardım alabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

=O

Oyun takımına herkes ticket sistemi üzerinden soru sorulacagini sanmıyorum modum. Öyle olsa forum niye var..?<X<X:thumbdown:

Edit: oyuncular daha çok oynadığı için tecrübe edinirler siz ise belli başlı parsomenleri gösteriyorsunuz. Bu soruma cevap alabilir miyim. ? Benim eski ismim Snape ve eski forumda bir oyuncuya kılavuz bölümü açtık ve oyuncu 23 konu açtı halende açmak istiyor ve o kişi benim.... ??????!!!!!!

Tebrikler.. Başarınızın devamını dilerim...

Bende bir bayram günü 718 savas yapmıştım ama kimse yardım etmemişti. O tür etkinlikler daha iyi gibi... Ama bu unvanlarda iyidir; süpersiniz... Forum canlanıyor :O

Fastfood oleeee oleeeee oleeeeee gooooooolllllll mesut attı 1-0 :D

X/

En son boss kesmiştik, ittifak liderinizde çekip gitti... Nerelerde acaba :/

Kupon ise GameForge takım liderine aylık 3€ olmak üzere ayda 10 tane gelirdi... Oblomov tavla turnuvası yaptı... Funca ile mynette oynamıştım; yenilmesine rağmen kuponu ona vermiştik ama oblomov razı olmamıştı... Ah şu trial modlar:whistling: ;)

Merhabalar, bu konu üzerinden veya özel olarak sorularınızı bana yöneltebilirsiniz. Artık irc bırakma kararı aldım. 8 senedir gladiatus oynuyorum. İsmim mesut , tanıdık kişiyim. Uzun uzun sorular yazabilirsiniz ama kısa ve net olmasına dikkat gösterelim. Aciklayasamasanizda ben elimden geldiğince sizlere anlatmaya çalışırım. Teşekkürler! :*:saint:

İnşallah konu bitmezde bu resim ölene dek burda kalır :/

Hangi resim

Prometheus - Conqueror ve isim değişikliği yaparak coma bulma resmi ... Ressam aura 8) ismini hatırlamaya çalışıyorum metin serverlerinde lonca kuralım diyeceğim ama insanlar çok uzak bakıyor. Ne yazık ki. Halbuki özellik fazlalığı ve risk almaktan ayrıca takım liderliği ve coma rütbesi :S:saint:

İyi akşamlar hepinize. Hocam g*gıl translate mi kullanıyosun, yüksek bi frekansta mı dolaşıyosun yoksa sorun bende mi anlamıyorum :D vardır heralde bu iletişim dilinin bi muhatabı

Aşk olsun X/

Eski Forum var idi , trial mod olmamı özledim || hem oyun bilgisi hemde moderatorlük... Şimdiler ise en az 4 forum kullanıyor. Aslında bu forum daha iyi... Ordakileri buraya mı çağırsakta mı saklasak saklasaktamı soğan yesek :/

İnşallah konu bitmezde bu resim ölene dek burda kalır :/

Hangi resim

Prometheus - Conqueror ve isim değişikliği yaparak coma bulma resmi ... Ressam aura 8) ismini hatırlamaya çalışıyorum metin serverlerinde lonca kuralım diyeceğim ama insanlar çok uzak bakıyor. Ne yazık ki. Halbuki özellik fazlalığı ve risk almaktan ayrıca takım liderliği ve coma rütbesi :S:saint: