Posts by onimer

    Kedves játékosok úgy lehet megérteni hogy lehet ennyi becsületet összeszedni, hogy menny 5x ös szerverre és menny fel 100 szint főlé és akkor rájössz, hogy megy ez addig nem is fogod érteni ameddig sima szerveren vagy és nem kell 24 órát előtte ülni napi 9 is sok és az alatt a 3 400k összegyűl ha ez érdekkel Dp a lényeg 100 szint felet ennyi.

    Értem köszönöm és azt szeretném kérdezni, hogy a kuponok azok az e-mailen keresztül kapjuk meg ugye vagyis én úgy gondolom. És mihez lehet felhasználni vagy ez akkor a tudomásomé is hozzák a levélben ?

    Nekem volna egy olyan kérdésem,hogy a mostani keresztrejtvény versenyen kapott kuponokat mikor kapjuk meg és hogy a nyeremények milyen időintervallumban szokott eljutni a játékosokhoz. Ebben bele értem hogy nem csak ez a dolguk a moderátoroknak de kb. ez mennyi időt vesz igénybe?