Posts by Gloriouz

Burada etkinlikleri Türk takımının belirlemediğini biliyorum. Bu ve bir de zindan puanı artıran zindanlarda %25 şöhret sağlayan vardı dimi arkadaşlar bana hatırlatsın yanlışsam :) Şu 2 bahsettiğim etkinliğin hiç bir faydası yararı yok belki malefiz ruh aynası alacaklar için önemlidir ama onunda fazla olduğunu sanmıyorum.

Bu oyunu uzun zamandır oynayan birisi olarak lütfen şirkete şunu da iletin sizlere zahmet ;
    -Daha somut faydalı etkinlikler istiyoruz bunların yerine diğer etkinliklere sözüm yoktur.

25.11.2018

• Simyacı, Silah Üreticisi, Zırh Üreticisi ve Pazar Yerinde Altın Harcamalarında %20 İndirim.
    • Arenada %150 Daha Fazla Tecrübe Puanı

6N38gN.png

Bu benim yaptığım yağma ve oyunda bana eğlenceli gelen tek şey yağma yapmak.Dolayısıyla böyle toptan satış tarzında bir kolaylık addon kullanımını anımsatıyor bana.

İşin tadı,özü,hareketliliği teker teker çantaya sürükleyip satmakta zaten.Eğer satmakla uğraşmak istemiyorsanız bırakın süresi gelince patlasın sıkı bir takipçiyseniz gene yağma vermezsiniz :)

Server farklı malesef ama yine de sizlerle paylaşmak isterim.Yanlış saymadıysam 21 yenilgi ile kolay yeraltı bitirdim ki geçen zor yeraltını 5-6 yenilgiyle bitirdim hesabımla.
    JDy0W5.png

WDLNp4.png